Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

projekt domu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mmajeczka1970
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Sty 2018
Posty: 2

PostWysłany: Wto 30 Sty 2018, 10:36    Temat postu: projekt domu Odpowiedz z cytatem

Cześć. Planujemy budowę domu i musimy w końcu zdecydować się na jakiś projekt Przejrzeliśmy już mnóstwo stron, gdzie są fajne projekty domów ale nie możemy wybrać tego jednego smutny Ktoś może poleci biuro, które ma ciekawą ofertę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazikdobry
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 759

PostWysłany: Wto 27 Wrz 2022, 9:39    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

Warto się zapoznać z polecanym artykułem https://www.opussoft.com.pl/nieruchomosci/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyta12
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 127

PostWysłany: Sob 14 Sty 2023, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzuć okiem na projekty domów jednorodzinnych od Domywstylu. Myślę, że wśród tak wielu propozycji znajdziesz coś dla siebie. Mają na stronie fajne opcje filtrowania, dzięki którym dopasujesz coś do swoich potrzeb. Dobrze przemyśl temat, bo to decyzja na lata.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lebsack.gina
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2023
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 24 Sty 2023, 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam projekt od architekta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3497

PostWysłany: Pią 3 Lut 2023, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalistami w bezpiecznej i szybkiej budowie domów szkieletowych jest firma https://elementhouse.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Nie 26 Lut 2023, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaki wariant domu wolelibyście wybrać parterówkę, czy może dom piętrowy? Ja musze przyznać, że mi szczególnie podobają się wersje parterowe z ładnymi przeszkleniami i wyjściem na taras. Dlatego koniecznie sprawdź sobie projekty domów od Archon. Można przez wyszukiwarkę na ich stronie dokładnie dopasować zakres powierzchni, także opcje na wąską działkę i tańszych w budowie, bo teraz nie ma już tak dużych możliwości finansowania kredytem także każdy kolejny tysiąc ma znaczenie budując z własnych środków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group