Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie oponyy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Czw 1 Cze 2023, 11:56    Temat postu: Jakie oponyy Odpowiedz z cytatem

Czesc wszystkim!
Potrzebuje kupic nowe opony letnie 13 cali do nowego/starego auta mojej malzonki. Niestety nie wiem ile bedzie tym autem jezdzila - czy rok, czy dluzej, tak wiec kupowanie opon drogich wg mnie - mija sie z sensem. Czy ma moze ktos z Was do polecenia jakies takie w miare ok, budzetowe opony w tym rozmiarze?

Jakas konkretna marka/model - ale zeby byly serio tanie. Żona i tak nie jezdzi duzo autem, ot tylko do przedszkola/na zakupy po wsi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flawia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 25
Skąd: Zyrardów

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro nie chcesz wydać z byt wiele pieniędzy, to może przyjrzyj się bliżej Roadx RX Motion H11 155/70R13 75 T
Symetryczny bieżnik, w każdej pozycji opona ma takie same parametry, a do ich zalet należy dodać również ekonomikę jazdy oraz wysoką wytrzymałość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barakuda
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sie 2020
Posty: 16
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pią 2 Cze 2023, 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybierając opony, raczej skupiam się na tym, by były na tyle wysokiej klasy, by mnie i mojej rodzinie zapewniły maksymalne bezpieczeństwo. Jeśli jednak ty chcesz kupić te o niskiej cenie, to może usatysfakcjonuje cię Diplomat ST
Opony marki Diplomat to opony produkcji polskiej, produkowane są przez koncern Goodyear w fabrykach Dębicy, a są w na prawdę atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Sro 21 Cze 2023, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj też koniecznie o tym, aby zachować prawidłowe ciśnienie w oponach. Jest to bardzo ważne dla prawidłowego funkcjonowania samochodu. W artykule na blogu https://drogowipomocnicy.pl/cisnienie-w-oponach/ znajdziesz więcej informacji na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1043

PostWysłany: Sro 21 Cze 2023, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o jakościowe opony , to prawdopodobnie tutaj https://autoopony.com/ znajdziesz najlepszą ofertę na tego typu usługi. Moim zdaniem warto skorzystać i sprawdzić, bo być może zaoszczędzicie. Dajcie znać, czy coś wpadło wam w oko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
domijka
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2022
Posty: 23

PostWysłany: Pon 28 Sie 2023, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opony w moim samochodzie wymienia mi mechanik z Aldy = http://aldamotorsport.pl/ferrari-opole/ i o nic nie muszę się martwić. Niestety, obawiam się, że w tym roku odwiedzę go nieco szybciej niż bym chciała. Pogoda jest, jaka jest. Co zrobić? Trzeba zaakceptować taki stan rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group