Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyjazd
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AgnesPokor
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 78

PostWysłany: Wto 16 Lut 2021, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na wyjazd zawsze zaopatruję się w jakieś niezawodne i jak najbardziej sprawne auto. Oczywiście korzystam z oferty wynajmu. Konkretnie to zawsze pomaga mi w tym ta wypożyczalnia samochodów . Mają bardzo tanią ofertę, ale to nie wypływa na jakość usług. Wręcz przeciwnie - jak najlepiej starają się doradzić właściwy wybór.
_________________
Ufaj swoim instynktom, ale się im nie poddawaj - przypomniała sobie jego słowa. - Nie reaguj na strach, tylko na zagrożenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 19 Lut 2021, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chodzi o oferty odnośnie zajęcia podczas wyjazdów to polecam czytac ksiazki, mogą pochłonąc nawet na 12h podróży. Na stronie jaką jest https://www.taniaksiazka.pl/sny-o-warszawie-wizje-przebudowy-miasta-1945-1952-krzysztof-mordynski-p-1485783.html Znajdziesz wiele interesujących pozycji które powinny Ci sie spodobac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sob 27 Lut 2021, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wyjazdy z chłopakiem to często oglądamy filmy wieczorami na vod https://www.ogladaj.to/ jest to jedna z lepszych stron do oglądania w sieci. Na ich stronie nie ma konieczności logowania i są dostępne różne filmy bez żadnych limitów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hammes.princess
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Mar 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 1 Mar 2021, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyjazdy ze studiów wspominam bardzo miło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 3 Mar 2021, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się marzy jakiś luksusowy domek w górach na wynajem w Szaflarach, tak by odpoczywać w maksymalnie komfortowych warunkach z dala od tłoku i zgiełku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Pią 5 Mar 2021, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli wyjeżdżacie gdzieś dalej to musicie uważać na samochód. Jeżeli jednak będziecie brali udział w kolizji i Wasz samochód nie będzie nadawał się do jazdy to nic straconego. Tutaj auto zastępcze z OC natychmiast dostaniecie auto zastępcze bez żadnych dodatkowych opłat.
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Wto 9 Mar 2021, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie mam w planach udać się na basen z córką ale nie umie jeszcze pływać. Kilkukrotnie próbowałam ją nauczyć z marnym skutkiem, nie nadaję się do uczenia takich technik więc chyba skorzystamy z oferty https://movecamp.pl jest tutaj wielu bardziej kompetentnych osób ode mnie które wiedzą jak podejść do dziecka z pływaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Berek
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią 30 Kwi 2021, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli planujecie wypad nad morze, to polecam wam świetny hotel w centrum Gdańska https://www.granohotels.pl/hotelgrano - bardzo przyjemne miejsce, dobrze zlokalizowane, a przy tym obsługa dba o wysoki poziom bezpieczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Czw 6 Maj 2021, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko może się wydarzyć na trasie dlatego jeśli jedziecie swoim samochodem to powinniście mieć pod ręką namiary na pomoc drogową. Polecam takie rozwiązanie jak pomoc drogowa, autoholowanie Łódź Cukierski: https://cukierski-auto-hol.pl/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Nie 16 Maj 2021, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ostatni wyjazd był z małymi przygodami. Podczas jazdy musiałam na coś najechać, bo coś było nie tak. Zjechałam na pobocze i jak się okazało miałam poważnie uszkodzoną przednią oponę. Nie chciałam ryzykować dalszej jazdy więc szukałam na szybko pomocy wulkanizatora. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/wulkanizacja-rybnik/ znalazłam firmę świadczącą usługi mobilne w tym zakresie, więc skorzystałam. To naprawdę świetne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 9 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group