Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

materialy reklamowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Pią 7 Maj 2021, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcji jest tu sporo, na pewno wybierzecie odpowiednie materiały, gadżety reklamowe dla swojej firmy. W różnych firmach różne się sprawdzają oczywiście;) Może i u was sprawdzą się Kalendarze B5. Te wcale nie będą dużo was kosztować, a też jest to praktyczna rzecz, która każdemu się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
seweryn
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 92

PostWysłany: Sob 8 Maj 2021, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy dziś czasy w których większość działań biznesowych przenosi się do sieci, więc i reklama powinna mieć formę online. Agencja http://marketingszeptanyagencja.pl/ działa dla mnie w ten sposób poprzez szeptanką. Jak dla mnie to genialna technika, bo bez zwracania uwagi, można dotrzeć do konkretnych odbiorców z przekazem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pią 21 Maj 2021, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to regularnie korzystam z profesjonalnej drukarni internetowej - https://chroma.pl/pl . Posiadają rozbudowaną oferte produktów, do tego dostawa jest zawsze za darmo i w razie problemów można poprawić wszelkie produkty u nich zamówione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 1:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez ostatnią sytuację całkowicie odpuściłam zakupy takich gadżetów, bo przecież spotkania i tak po dziś dzień odbywają się online. Tu ludzie od http://capability.pl/ pomogli mi marketingiem internetowym zwiększyć uwagę na moją markę, jej możliwości. Działali pomysłowo ale nie natarczywie by wśród klientów samoistnie wzbudzać zainteresowanie ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ayris
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 71

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odzież reklamową najlepiej zamówić od firmy GQB. My z nią współpracujemy od dawna i jestem bardzo zadowolona. Mają ogromny wybór odzieży i świetne ceny. Ostatnio zamawialiśmy tam ciepłe Polary z haftem loga dla pracowników. Są naprawdę świetnie wykonane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
herminio.gleichner
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 28 Wrz 2021, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto inwestować w reklamę fizyczną?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaja98
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Cze 2021
Posty: 58

PostWysłany: Sob 6 Lis 2021, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym sposobem na reklamę będzie zamówienie koszulek z LOGO firmy. Firma e-nor jest warta uwagi i polecenia. Zamówienia są tutaj realizowane w krótkim czasie, a na pewno zawsze terminowo. Co do jakości materiału i wydruku, też nie ma się do czego przyczepić, więc polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Czw 24 Mar 2022, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesują was gadżety reklamowe? Jesli tak, to pomyślcie o zakupie kalendarzy reklamowych. Te od aldo-kalendarze.pl są bardzo dobrej jakości, a przy tym ich cena nie jest wygórowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialnym materiałem reklamowym mogą też być drobne prezenty dla swoich pracowników. Jednym z takich upominków może być pendrive dla pracowników mających dużo kontaktu z komputerami. Znalazłam świetne propozycje na stronie https://www.opengift.pl/pendrive-z-logo/ . Mają wiele różnych rodzajów i kolorów, a do tego cena jest zadowalająca. Myślę, że warto do nich zajrzeć i przejrzeć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veum.layla
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sro 11 Maj 2022, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, od jakiegoś czasu prowadzę kanał na youtubie i zależy mi na szybkim rozkręceniu kanału i podbiciu zasięgów. Myślicie, że kupno polubień mi w tym pomoże? Byłabym wdzięczna za Waszą pomoc.
_________________
lajki na youtube
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group