Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wanna czy kabina prysznicowa w łazience?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Czw 18 Sty 2018, 11:48    Temat postu: Wanna czy kabina prysznicowa w łazience? Odpowiedz z cytatem

Jak wam się wydaje, co będzie lepszym rozwiązaniem - wanna czy kabina prysznicowa? Z jednej strony wanna, można się położyć. Z drugiej strony kabina prysznicowa również wydaje się być fajnym rozwiązaniem, bo można szybko wziąć prysznic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 589

PostWysłany: Pią 19 Sty 2018, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie prysznic.
Wanna jest mało wygodna, ale zauważyłam, że większość ludzi wybiera wannę mimo wszystko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 22 Sty 2018, 7:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

welonowa89 napisał:
Zdecydowanie prysznic.
Wanna jest mało wygodna, ale zauważyłam, że większość ludzi wybiera wannę mimo wszystko uśmiech


Oj tak, zupełnie sie z tym zgadzam ponieważ jest to o wiele bardziej praktyczne. Sama zdecydowałam sie na kabinę poniewaz mam mikro łazienkę ( tak to bywa w blokach) i jeśli bym miała wannę to nie zmieściłaby sie w niej szafka, w której trzymam i kosmetyki i ręczniki. Prysznic sprawił,że łazienka jest o wiele bardizej praktyczna oraz ustawniejsza.


Polecam przejrzeć sobie to co ma do zaoferowania Deante: https://deante.pl/pl/Kabiny-prysznicowe - mają sporo sensownych kabin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rockowaGrazka142
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Sty 2018
Posty: 3
Skąd: Sopot

PostWysłany: Sro 24 Sty 2018, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie najlepszym rozwiązaniem jest wanna z prysznicem. Nie wyobrażam sobie nie poleżeć sobie w wodzie od czasu do czasu, ale z drugiej strony prysznic jest praktyczniejszy w codziennym użytkowaniu. Problemem jest tylko miejsce w łazience.
_________________
Nawet jeśli ty straciłaś wiarę w marzenia, one wciąż wierzą w ciebie. Sprawdź zdrową żywność - sklep Naturalnie Zdrowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
onykson89
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Gru 2017
Posty: 59

PostWysłany: Sob 10 Mar 2018, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby się dało obie rzeczy zmiescic to na pewno bym się nie zastanawiał nad wyborem. Jednak nie mam największej łazienki i musiałem postawić na brodzik z prysznicem. Jest to bardziej praktyczne niż wanna, ale to jest chyba oczywiste. Znalazłem idealnie pasujący do mojej nowoczesnej łazienki brodzik w firmie https://krzemien.com.pl Również szukałem tam szafek ale coś mi tam nie spasowało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filmowawera731
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Mar 2018
Posty: 3
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 15 Mar 2018, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

welonowa89 napisał:
Zdecydowanie prysznic.
Wanna jest mało wygodna, ale zauważyłam, że większość ludzi wybiera wannę mimo wszystko uśmiech


Dlaczego niby wanna jest mało wygodna?

Co jest lepszego niż wymoczenie się w gorącej wodzie z dobrą książką? Pod prysznicem tego nie zrobisz. Prysznic nie jest wygodniejszy tylko bardziej praktyczny. Na codzień szybciej się w nim umyjesz, ale nie jest to wygodniejsze język
_________________
Radość, którą niesiemy innym, zawsze do nas powróci.
Najlepsze porady o wykończeniu nętrz - sprawdź na blogu Majster Damian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Czw 22 Mar 2018, 22:33    Temat postu: Coś pomiędzy Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszym świecie mamy tyle opcji, że naprawdę ciężko jest się zdecydować. Jedni wolą klasyczne brodziki w kącie łazienki, inni wielgachną wannę na samym jej środku, a wąska grupa osób wybiera.. Kabiny prysznicowe walk-in ze sklepu https://mo.design/. Nie jest to wcale zaskakujące, ponieważ to rozwiązanie ma nie tylko interesujący design ani nie zagraca łazienki, jest także bezpieczniejsze, zarówno dla osób starszych, jak i dzieci. Kąpiel w takim miejscu, z wiszącą nad głową deszczownicą, to naprawdę duża przyjemność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anka87
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto 22 Maj 2018, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na prysznic do tego dokupiłem taką baterię : https://www.ole.pl/bateria-lazienkowa-do-prysznica-bisk.html i moim zdaniem jest to świetne rozwiązanie, bardzo wygodne przede wszystkim. Często muszę się szybko umyć więc prysznic jest dla mnie idealny. Jeśli ktoś woli się zrelaksować to wtedy wanna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hannik
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Cze 2018
Posty: 8

PostWysłany: Pon 4 Cze 2018, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej i jedno i drugie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolarzykk
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 4

PostWysłany: Nie 17 Cze 2018, 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie kabina prysznicowa ze względu na praktyczność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group