Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tabletki na odchudzanie po świętach
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weloaraszer
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lut 2017
Posty: 15

PostWysłany: Sro 30 Maj 2018, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem takie rzeczy jak "tabletki na odchudzenie" nie działają oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Czw 28 Cze 2018, 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam tabletek na odchudzanie, mogą żołądek zniszczyć. Tak naprawdę w tym procesie nie ma drogi na skróty. Najlepiej jest odważać składniki za pomocą takiej wagi https://seltrade.pl/male-agd/wagi , a dodatkowo pamiętać o piciu 2 l wody dziennie. To pomoże schudnąć, nie jakieś specyfiki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Melmis
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 33

PostWysłany: Czw 28 Cze 2018, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie żaden okres nie jest dobry na tego typu rozwiązania. Z odchudzaniem jest tak, że najlepiej cały czas w miare dobrze się odżywiać a nie robić to takimi skokami. Jezeli macie problem z tym to przemyślcie dietę pudełkową, ta mi bardzo smakuje, a przede wszystkim wiosenne warzywa w diecie pudełkowej takie jak kalafior czy też botwinka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 574
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 23 Sie 2018, 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O diecie pudełkowej też słyszałam całkiem sporo dobrego i sama zastanawiałam się nad skorzystaniem z cieszącej się całkiem dobrą opinią Wygodnej Diety. Na https://www.wygodnadieta.pl/menu_odchudzanie mają sporo diet, więc pewnie coś dobrego bym wybrała.

oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forfiterka
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Sie 2018
Posty: 19

PostWysłany: Nie 26 Sie 2018, 0:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wlasnie po przeczytaniu artykulu https://facet.wp.pl/wsparcie-dietetyka-online-czy-warto-6261615579195009a zdecydowalam sie ze wybiore sie do dietetyka uśmiech Macie moze jakiegos w Warszawie, ktorego mozecie z doswiadczenia polecic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2018, 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że jeśli chodzi o tabletki na odchudzanie to jakoś nie mam do nich zaufania. Nie wyobrażam sobie tego, aby od tabletek móc schudnąć. Chudnie się raczej od dobrze dobranej diety i ćwiczeń. W innym przypadku ciężko mi w to uwierzyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziomal.S7
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 7

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2018, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też tak myślę, dieta i sport
_________________
"Ciesz się w życiu drobiazgami, bo któregoś dnia możesz spojrzeć za siebie i zobaczyć, że były to rzeczy wielkie." – Robert Brault
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Pon 8 Paź 2018, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu udało mi się trafić na bloga https://cellulit.info.pl/cellulit-wiotki/ świetnie porusza on temat nadwagi, warto go sprawdzić, jak chcesz coś zmienić w swoim życiu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bioska94
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: Wto 9 Paź 2018, 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie bierzcie żadnych tabletek na odchudzanie. Wystarczy wrócić do normalnego trybu życia i do sportu po świętach i wszystko wróci do normy, Wasza waga też.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Majka2312
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Mar 2017
Posty: 30

PostWysłany: Sro 10 Paź 2018, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę tradycyjne metody- czyli dużo, dużo ruchu i dobrze dobrana dieta. Obecnie posiłki np. zamawiam sobie z Wygodnejdiety, a to dlatego, że sama nie bardzo mam czas na gotowanie a dzięki nim jem zdrowo, smacznie i regularnie do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i efekty są zadowalające;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group