Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyjazd za granicę
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lola42
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 176

PostWysłany: Sro 17 Mar 2021, 11:27    Temat postu: Wyjazd za granicę Odpowiedz z cytatem

Cześć. Potrzebuję pilnie wyjechać za granicę, dokładnie to do Belgii (do mojej mamy). Nie wiem jak jest teraz z transportem za granicę. Warto jechać busem? Jeżeli tak, to jakie busy do belgii polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tressie.kiehn
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 4
Skąd: Toruń

PostWysłany: Wto 27 Kwi 2021, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomimo panującej pandemii praca zarobkowa poza granicami naszego kraju nadal zajmuje znaczącą pozycję. Oferowane wynagrodzenia oraz warunki pracy u naszych zachodnich sąsiadów zachęcają znaczną część Polaków do wyjazdów. Rozwijająca się pandemia nie wpłynęła na zmniejszenie się tendencji wyjazdów w celach zarobkowych. W moim przypadku bardzo często korzystam z busów do Belgi z lubuskiego https://iprzewozy.pl/bus-do-belgii-lubuskie/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alek41
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Maj 2021
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 27 Maj 2021, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że sytuacja na polskim rynku poprawiła się. Czy warto dalej wyjeżdżać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolafifi
początkujący
początkujący


Dołączył: 23 Kwi 2021
Posty: 7

PostWysłany: Sob 29 Maj 2021, 23:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masz tam mamę to jedz, w razie jak zamkną granice masz u kogo się zatrzymać.
_________________
Ta Książka Zmienia Życie
Buduj Swoje Życie Odważnie i Zuchwale
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
herzog.kellen
początkujący
początkujący


Dołączył: 09 Cze 2021
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 9 Cze 2021, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz z tymi wyjazdami za granicę jest naprawdę ciężko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Nie 11 Lip 2021, 22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli wybieracie się do USA, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://estavisa.pl/jak-zostac-obywatelem-usa-kompendium-wiedzy/ . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat tego, w jaki sposób zostać obywatelem Stanów Zjednoczonych. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Znajdziecie tam wiele cennych informacji i wskazówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Kolb Sohn przyjmuje do pracy instalatorów sanitarnych, ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, jako monter wentylacji albo jako elektryk. Praca na terenie Niemiec. Niemiecka umowa i dobra stawka. Więcej informacji można uzyskać w Bytomiu - Rynek ul. Gliwicka 15 albo na maila rekrutacja.kolb@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasix86
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 594

PostWysłany: Pon 11 Paź 2021, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się szuka pracy to warto poszukać bezpośrednio u pracodawców na stronach jak https://imex-logistics.pl/Praca.html I tam można naprawdę dobre ogłoszenia złapać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Sro 13 Paź 2021, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy wyjazd za granice jest ciężki i nie ma co się oszukiwać, jednak zostawia się rodzinę i jedzenie na zarobek, który jest potrzebny. Jeśli chodzi o przelewy do polski, to można je wykonywać za pomocą strony https://tanieprzelewy.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Czw 14 Paź 2021, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wyjeżdżam za granicę do Niemiec do pracy niedługo, tam znalazłem dobrze płatną w moim zawodzie. A tutaj https://zwrot-podatkow.pl/zwrot-podatku-z-niemiec czytam o tym jak mam się tam rozliczyć z podatku bo jednak nie znam się na tym za bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Na nowej drodze życia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group