Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór mataraca do łóżka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ester87
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Lip 2019
Posty: 3

PostWysłany: Czw 8 Sie 2019, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie sprężyny są tworzone do materaców? Sprężyny naciskowe? Nierdzewne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 55

PostWysłany: Pon 12 Sie 2019, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od roku mam już materace janpol od firmy krodi i jestem zachwycona, zresztą nie tylko ja, dzieci często do mnie przychodzą w nocy pod pretekstem "mamo ty masz najwygodniejszy materac śpimy tutaj" chyba na urodziny też im muszę kupić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kapustkowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Lut 2018
Posty: 216

PostWysłany: Wto 13 Sie 2019, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w domu to kilka razy był wymieniany materac czy całe łóżko i jakoś poprawy w moim kręgosłupie nie odczuwałam. Dopiero tak naprawdę ból zaczął ustępować jak zafundowałam sobie terapie polem magnetycznym to mrowienie i jakieś tam obrzęki zaczęły znikać. Teraz mam urządzenie Biomag w domu i tutaj poddaje się zabiegom, efekty są naprawdę super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2019, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji kupna materaca także powinniście postawić na zakup dopasowanej pościeli. Najlepiej dlatego też zdecydować sie na zakupy w sieci. Ja tak znalazłam na stronie https://dekorativa.pl całkiem spory ich wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Nie 22 Wrz 2019, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w sklepie powiedziano, że materac też co jakiś czas, wiadomo nie za często, warto odwracać na drugą stronę. Też zależy na pewno od tego jaki konkretnie model wybraliście. Ja ostatecznie wybrałam coś innego. Przekonałam się do materacy Viscotherapy https://materace-viscotherapy.pl Są to termoleastyczne materace, więc bardzo przyjazne dla waszego zdrowia, kręgosłupa. Dopasowują się same do waszej sylwetki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest wybrać taki materac, który w sklepie po kilku do 10 minut leżenia nam odpowiada. Owszem sprzedawcy w jakiś tam różny sposób podpowiadają dla kogo jaki, ale każdy z nas jednak jest troszczeczkę inny. Tutaj macie podsumowanie w artykule na temat Materace termoelastyczne - poznaj ich zalety - życzę miłej lektury!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tadek_kowol
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Paź 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałem po wielu godzinach spędzonych w hurtowni z materacami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Driksys
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 11

PostWysłany: Sro 6 Lis 2019, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór materaca, to z swojej strony polecam materace na wymiar. Za dużą zaletę takiego rozwiązania, uważam przede wszystkim możliwość opracowania projektu materaca, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji klienta. W ten sposób otrzymałem produkt https://godre.pl/materace-na-wymiar/materac-80x185-cm-do-lozka-do-spania, który w pełni zgadza się z moimi potrzebami. Materac nie jest zbyt twardy i zapewnia mi wysokiej jakości wypoczynek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jnikolaus
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 6 Lis 2019, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materac lepiej wybrać droższy, żeby mieć gwarancje, że po czasie nie będzie zbyt wyleżany i będzie czuć sprężyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 17 Gru 2019, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Technologii w jakich są zrobione materace jest całkiem sporo, możecie więc przebierać w materacach tak, żeby wybrać jak najbardziej wygodny dla was. Mnie przekonały do siebie materace piankowe od https://senactive.pl Sprawdźcie sobie co proponuje ta firma, również znajdziecie tu łóżka, poduszki i inne akcesoria.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 2 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group