Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wybór mataraca do łóżka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 8:29    Temat postu: Wybór mataraca do łóżka Odpowiedz z cytatem

Chodzi o 2osobowe łóżka o szerokości 182x223. Czy się kierować przy wyborze? Czy decydować się na miękki czy może wybrać twardy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 11:03    Temat postu: Re: Wybór mataraca do łóżka Odpowiedz z cytatem

morwinka napisał:
Chodzi o 2osobowe łóżka o szerokości 182x223. Czy się kierować przy wyborze? Czy decydować się na miękki czy może wybrać twardy.


Wszystko zależy od tego na jakim materacu lepiej Ci się śpi. Jedna osoba wybierze materac miękki, druga osoba uzna, że o wiele wygodniejszy jest dla niej materac twardy. Polecam właśnie twarde, ewentualnie średnio twarde ponieważ są najzdrowsze dla kręgosłupa.Ale tak jak już pisałam wybór będzie należał wyłącznie do Ciebie.

Polecam głównie materace Sembella: http://sembella.pl/wszystkie/bezpieczne-materace-sembella/ - z racji tego,ze składają się z bezpiecznych materiałów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 6 Sty 2018, 23:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba od Ciebie zalezy co? Miekkosc to juz kwestia materaca. A szukasz lozka i stelaza czy moze naroznika/kanapy... opcji jest wiele ;p najlepiej popatrz sobie w sieci na parametry, poszperaj - łap link do salonów agaty https://www.agatameble.pl/meble/lozka-i-szafki-nocne/lozka Do wyboru do koloru - tesciowa kupowala kanape w listopadzie - bez problemu sie tam odnalazla
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urukot
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Sty 2018
Posty: 5

PostWysłany: Nie 7 Sty 2018, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko komuś doradzać stopień twardości materaca. Ja lubię twarde, mój facet miękkie, więc nawet w jednym łóżku ludzie mają różne upodobania oczko
_________________
sklep muzyczny


Ostatnio zmieniony przez Urukot dnia Sro 24 Sty 2018, 13:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Pon 15 Sty 2018, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zależy nam na tym, aby materac dopasował się do kształtu naszego ciała i przyjmowanej pozycji, powinniśmy zdecydować się na materace kieszonkowe. Są jednymi z najlepszych i najbardziej wygodnych (sprężyny są umiejscowione w specjalnych kieszeniach, zapewniając tym samym maksymalny komfort z ich użytkowania).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sro 24 Sty 2018, 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy wyborze materaca kierowałem się głownie tym z czego jest zrobiony. Teraz mam materac lateksowy który zamawiałem na http://materacyk.pl/ i jestem z niego zadowolony. Jest wygodny i do tego antyalergiczny. Ma też ściągany pokrowiec który można prać w pralce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
veronea
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Lut 2018
Posty: 99

PostWysłany: Nie 23 Cze 2019, 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co ukrywać, że znalezienie dobrego materaca jest nie lada wyzwaniem. Sama wiem, ile trzeba zachodu, by ten najlepszy materac stał się nasza własnością. My zamawialiśmy materac z https://sovea.eu/ i to był strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Bo kupiliśmy materac nie tylko bardzo wygodny, ale łatwy do utrzymania w czystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Pon 24 Cze 2019, 15:46    Temat postu: Re: Wybór mataraca do łóżka Odpowiedz z cytatem

To ja też się wypowiem w temacie uśmiech
morwinka napisał:
Chodzi o 2osobowe łóżka o szerokości 182x223. Czy się kierować przy wyborze? Czy decydować się na miękki czy może wybrać twardy.


Wybór będzie zależeć w dużej mierze od wagi ciała. Najlepiej zapytać sprzedawcy, jak powinien układać się kręgosłup na prawidłowo dobranym materacu. Prawda jest taka, że nie może być ani za miękki ani za twardy. Nawet najwyższej klasy materac dobrany nieprawidłowo do wagi ciała będzie szkodzić...
Jeśli mowa o komforcie snu, to na pewno warto zainteresować się tymi materacami https://salonsnu.pl/44-materace-termoelastyczne to materace termoelastyczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartk_volek
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon 24 Cze 2019, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sprawdzam twardość metaraca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Sro 26 Cze 2019, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że tu także przyda się odpowiednia pościel. Na pewno trzeba mieć u siebie w domu nawet nie jeden komplet ale kilka:) Sprawdźcie sobie tu co proponuje firma https://dekorativa.pl W tym sklepie internetowym znajdziecie bardzo duży wybór pościeli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group