Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie soki dla dzieci z wyciskarki?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
morwinka
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 151

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 8:27    Temat postu: Jakie soki dla dzieci z wyciskarki? Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu mamy wyciskarkę. Standardowe zestawy owoców i warzyw to buraki, marchew, jabłka - czasami trochę pietruszki i innych dodatków. Fakt, dużo później sprzątania, ale nie ma to jak dobre świeże soki. Z jakich warzyw i owoców wyciskacie soki dla swoich maluszków?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 11:25    Temat postu: Re: Jakie soki dla dzieci z wyciskarki? Odpowiedz z cytatem

morwinka napisał:
Od jakiegoś czasu mamy wyciskarkę. Standardowe zestawy owoców i warzyw to buraki, marchew, jabłka - czasami trochę pietruszki i innych dodatków. Fakt, dużo później sprzątania, ale nie ma to jak dobre świeże soki. Z jakich warzyw i owoców wyciskacie soki dla swoich maluszków?


Cytrusy. O ile moje dzieci średnio przepadają za cytrusami to w soku bardzo chętnie je wypiją. I tak jak u Ciebie standardowo jabłka, buraki, marchewka chociaż akurat za marchewką najmniej przepadam bo najwiecej jest czyszczenia potem oczko

Tak na marginesie zxa pomocą wyciskarki robie w domu... zdrowszą wersję nutelli:
https://www.eujuicers.pl/blog/zrob-zdrowsza-wersje-nutelli-przy-pomocy-wyciskarki - mam wyciskarkę poziomą i można w niej bez problemu zmielić orzechy i czekolade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jaltest33
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 3

PostWysłany: Pon 29 Sty 2018, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wyciskamy pomarańcze; cała moja rodzina uwielbia sok pomarańczowy ze świeżo wyciskanych owoców Very Happy
_________________
komputer samochodowy do diagnostyki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makowa_panienka
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pią 27 Lip 2018, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest to za bardzo mój obszar tematyczny... Dlatego też nie bardzo będę w stanie pomóc w tym temacie...
_________________
Czasami, dokonanie złego wyboru jest lepsze niż nie dokonanie żadnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Wto 8 Sty 2019, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony polecam.... Sok z buraka ćwikłowego. A to czemu warto jest go wprowadzić do swojej diety przeczytacie sobie na tej stronie
https://rodzinazdrowia.pl/sok-z-buraka-cwiklowego-dlaczego-warto-wprowadzic-go-do-diety

Sok z buraka pomaga nie tylko zdrowym osiągać więcej, pomaga również tym, którzy cierpią na schorzenia metaboliczne, zaburzenia w pracy układu sercowo-naczyniowego, nadciśnienie i choroby nowotworowe.

Ma bardzo wiele witamin.

A w połączeniu z pomarańcza jest po prostu pyszny!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paula13sz
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Cze 2018
Posty: 61
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 25 Sty 2019, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój syn bardzo lubi soki z gruszki i jabłka, a także takie zielone typu pietruszka, kiwi, jabłko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Sob 28 Wrz 2019, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie mam w domu wyciskarki, a bardzo chciałabym podawać swoim dzieciom soki.. Myślicie, że te kupne soki dostępne w sklepach będą okej? Zastanawiam się właśnie nad zakupem większej ilości tego soku https://www.sklepykocyk.pl/sok-caprio-mix-smakow-2l ale najpierw chciałabym poznać wasze zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Sro 16 Paź 2019, 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mam wyciskarkę ale moje dziecko średnio przepada za tymi sokami, w ogóle z soków i napojów to tylko kubusia lubi więc od czasu o czasu mu kupuję, próbowały wasze dzieci tej wersji woda&owoce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Czw 14 Lis 2019, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze jest mieć wyciskarkę do owoców w domu i raz przynajmniej w ciągu dnia wypić zdrowy sok z owoców, może też i z warzyw. Jeżeli macie taki sprzęt to poczytajcie też tutaj na jakie owoce najlepiej stawiać ze względu na witaminy, zawartość błonnika, czy też niską zawartość kalorii. Warto wiedzieć takie rzeczy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
landryneczka
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 144

PostWysłany: Wto 17 Gru 2019, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam nie narzekam na sprzatanie bo mam wyciskarke Midea ona ma duzy otwor wlotowy wiec wiekszosci owocow czy warzyw nie kroje, myje pod woda i wrzucam w calosci Very Happy a co do przepisow to dla siebie mam te ze strony http://4juices.eu/ a dla dzieci najczesciej robie owocowe i czasem z cytrusem albo marchewka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group