Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszukiwanie mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 29 Gru 2021, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ogromnym problemem jest wybór odpowiedniego mieszkania. Rozważam teraz takie mieszkania felin lublin: https://galadom.pl/inwestycje-zrealizowane/osiedle-felin-skalskiego/ . Jak Wam się podobają takie mieszkania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Nie 9 Sty 2022, 10:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ładne te mieszkania ale mnie interesuje stolica. A tam budują osiedle Poematu w Wawrze, w spokojnej, zielonej okolicy a do centrum stąd też jest bardzo dobry dojazd dzięki skm i obwodnicy południowej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Modzik
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Mar 2022
Posty: 73

PostWysłany: Wto 15 Mar 2022, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrym i rzucającym się w oczy dodatkiem, jest tapeta lub fototapeta. W ofercie na stronie https://innetapety.pl/, znajdziesz np. tapety do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego. jest tam wiele rodzajów wzorów, np. tapety geometryczne, czarno - białe, w paski, kropki, kwiaty, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Wto 15 Mar 2022, 15:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto skutecznie inwestować w nieruchomości, które przede wszystkim będą dobrze zlokalizowane, funkcjonalne i też uda się w ich przypadku uzyskać dobrą stopę zwrotu z wynajmu, czy też późniejszej odsprzedaży. Szukając świetnych osiedli we Wrocławiu ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia również osiedle Lokum Vena https://lokum-deweloper.pl/oferta/lokum-vena/ w sąsiedztwie Ostrowa Tumskiego i Rynku, powstało prestiżowe osiedle Lokum Vena. Inwestycja jest eleganckim połączeniem historycznej zabudowy z nowoczesną architekturą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alka223
bywalec
bywalec


Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 165

PostWysłany: Pon 21 Mar 2022, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz może być ciężko coś znaleźć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Pią 25 Mar 2022, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie mieszkania to według mnie powinniście sprawdzić na stronę https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/ ten deweloper oferuje nowe mieszkania w Krakowie w bezpiecznej i atrakcyjnej okolicy. Sprawdźcie bo może właśnie u niego znajdziecie mieszkanie idealne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patria
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sob 26 Mar 2022, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, to jest temat na dłuższą dyskusję, wiem, bo niedawno przez to przechodziłam z mężem. Niezależnie czy szukamy mieszkania na rynku wtórnym czy pierwotnym, to trzeba się nastawić na obejrzenie co najmniej kilkunastu mieszkań, przynajmniej my wyszliśmy z takiego założenia. Obejrzeliśmy w sumie kilkadziesiąt mieszkań, w różnych lokalizacjach i od różnych deweloperów. Dzięki temu mieliśmy spore porównanie, bo mieszkania się mogą naprawdę bardzo różni. Jeśli zaś szykujecie się do kupna już, to chciałam wam także polecić bardzo ciekawy artykuł na temat kosztów dodatkowych podczas zakupu mieszkania, ponieważ nie każdy zdaje sobie z tego sprawę - tutaj https://www.profbud.info/blog/nie-tylko-cena-jakie-dodatkowe-oplaty-pojawiaja-sie-przy-zakupie-mieszkania# to dokładnie opisano. Wiadomo, że przy całości kwoty, jaką trzeba wyłożyć za mieszkanie, to nie są to jakieś ogromne pieniądze, ale zawsze lepiej to wiedzieć i mieć przygotowane dodatkowe środki. Chodzi oczywiście o koszty notarialne oraz podatki, to na pewno warto zapamiętać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Copilkof31
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że to jest świetny temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3668

PostWysłany: Sro 3 Sty 2024, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu firmy deweloperskiej zajmującej się budową i sprzedażą funkcjonalnych lokali mieszkalnych oraz usługowych polecam zajrzeć do https://luk.lublin.pl/lokale-uslugowe-lublin/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Czw 8 Lut 2024, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz wiem jak dużym udogodnieniem jest zarządca nieruchomości. Jeśli chodzi o dobrego zarządcę z dużym doświadczeniem, to na pewno dobrym wyborem będzie Per Modum. Polecam skontaktować się z nimi, a przynajmniej przyjrzeć ich ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group