Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak odkładać pieniądze dla dziecka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sereka
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Mar 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon 9 Mar 2020, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam jeszcze dzieci, ale uważam że odkładanie pieniędzy na przyszłość zawsze się opłaca. Dlatego jak dowiedziałam się, że w naszej firmie będzie obowiązywał program ppk https://www.mojeppk.pl/ to się ucieszyłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2020, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam propozycję dla osób zarabiających w walucie. Konkretnie chodzi mi o lokaty walutowe. Myślę, że bardzo dogodne dla klientów. Oczywiście nie każdy bank ma idealne warunki. I tu właśnie aby wybrać najlepszą lokatę warto zajrzeć w ranking lokat walutowych https://najlepszelokaty.pl/ranking-lokat-walutowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
UrszulaM
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Maj 2022
Posty: 66

PostWysłany: Nie 10 Lip 2022, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto zdecydowanie pójść w kierunku inwestycji środków w pewne aktywa m.in w fizyczne złoto i srebro które na pewno nie będą traciły na wartości patrząc z perspektywy długich lat. Duży wybór takich produktów możecie sobie znaleźć ofercie mennicaskarbowa.pl . Posiadają oni jednak najlepszą ofertę, do tego bardzo konkretna obsługa więc w razie czego zawsze można się dowiedzieć co i jak. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mennica Skarbowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 43

PostWysłany: Nie 31 Gru 2023, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku kiedy chcielibyście inwestować w metale szlachetne m.in złotych i srebrnych monet bulionowych to można również skupić się na prawdziwych kruszcach w różnych formach. Dlatego też zapraszamy do naszej mennicy skarbowej i możecie sobie ich ofertę sprawdzić bezpośrednio w https://www.mennicaskarbowa.pl/ jednocześnie licząc na pełne wsparcie doświadczonej obsługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group