Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa domu
Idź do strony 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HuBcio
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2017
Posty: 5
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pon 25 Gru 2017, 7:47    Temat postu: Budowa domu Odpowiedz z cytatem

Jakie problemy napotkaliście, związane z budową domu? Czy weryfikowaliście biuro architektoniczne względnie firmę budowlaną?
_________________
Nikt nie jest tak zdolny, żeby mógł żyć wiecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majkagrajka5
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Wrz 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw 13 Wrz 2018, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie tak, weryfikacja to podstawa. Jak nie wiesz od czego zacząć, najlepiej prześledzić strony z poradami dla osób budujących własne cztery kąty - Nafundamentach.pl - tam znajdziesz wszystko!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
venis
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pią 14 Wrz 2018, 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sprawdzałam opinie w sieci na temat danych firm i w ten sposób podejmowałam decyzje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mucek82
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Wrz 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pon 17 Wrz 2018, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

venis napisał:
Ja sprawdzałam opinie w sieci na temat danych firm i w ten sposób podejmowałam decyzje.


Zgadzam się z tym. Mam taki sam sposób postępowania.
_________________
http://www.polskibiznes.info/obsluga-techniczna-eventu-jak-wybrac-wlasciwa-firme/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porcelanowa
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Lut 2016
Posty: 277

PostWysłany: Sro 3 Paź 2018, 8:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie pierwszym dylematem był wybór projektu domu. Okazało się to trudniejsze niż się spodziewałam. Trafiłam w sieci na projekty małych domów parterowych i nie wiedziałam, na co się zdecydować! uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sylvanas
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Kwi 2017
Posty: 60
Skąd: Warszawa! :)

PostWysłany: Sro 24 Paź 2018, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największy problem w moim przypadku był z wyburzeniem pozostałości starego budynku. Na szczęście udało się sprawnie wszystko załatwić dzięki firmie Tor-Bud, która zajmuje się między innymi takimi właśnie zadaniami. oczko
_________________
"We have paid the price for sharing this world, and we have forgotten what makes us strong."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Was82
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Paź 2018
Posty: 10

PostWysłany: Wto 30 Paź 2018, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o mieszkaniach? Czy to nie jest lepsza alternatywa? Np w Gdańsku https://riverfront.pl?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 27 Lis 2018, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z pewnością inwestycja w dom może być niezwykle opłacalna. Trzeba tylko dysponować odpowiednimi finansami. Chcąc obniżyć koszt budowy domu, można część prac wykonać samodzielnie. Trzeba jednakże wcześniej zdecydować się na zakup niezbędnych narzędzi i innych elementów, sprzedawanych chociażby za pośrednictwem firmy https://stalmut.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Sro 28 Lis 2018, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór projektów jest w sieci na prawdę ogromny. To bardzo fajnie, bo dzięki temu bez problemu można znaleźć projekt domu w pełni odpowiadający naszym potrzebom.
A widzieliście może już tę stronkę z projektami domów: http://projekt-od-autora.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dan45
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lis 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią 30 Lis 2018, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zebrać informacje na temat biura i ekipy budowlanej, żeby nie było później rozczarowań, że dom jest źle postawiony. U nas niestety były problemy na końcu z odpowiednią izolacją kabli energetycznych. Polecam zainwestowanie w taką folię https://www.wotum.pl/folie-poliestrowe.php. Mała rzecz, a ma wiele zastosowań więc na pewno na którymś etapie się przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 1 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group