Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 1 Kwi 2020, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy znaleźliście już fachowców, którzy wykonają wszystkie instalacje w Waszym domu? Warto popytać znajomych o specjalistów z polecenia. Jeśli chodzi o Kraków i elektrykę to dobrym wyborem będzie pan Andrzej Bochenek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Nie 5 Kwi 2020, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu to wielka inwestycja, która wymaga ogromnej ilości prac. Na samym początku z pewnością trzeba skorzystać z pomocy sprzętu budowlanego. Ten wykona niezbędne prace ziemne, których nie brakuje. Ja szukałam kogoś w niedalekiej odległości. Tutaj https://koparkaslask.pl/koparka-katowice/ znalazłam kogoś takiego i zadzwoniłam. Dogadaliśmy szczegóły i termin. Wszystko zostało starannie i zgodnie z wytycznymi wykonane, z czego ja byłam bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
welonik
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 191

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2020, 5:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co słyszałam już od kilku osób to podczas takiej budowy zdecydowanie warto jest zainwestować w wywiercenie takiej studni głębinowej. Dzięki temu nie musimy martwić się o to kiedy podłączą nas do wody miejskiej z czym różnie to bywa. Dokupimy do tego dobrą pompę głębinową i gotowe. My nawet w razie czego dokupiliśmy od razu dodatkowy silnik do pomp głębinowych aby mieć w zapasie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Wto 7 Kwi 2020, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy wypożyczalnia osuszaczy powietrza łódź zajmują się oni osuszaniem po zalaniu. Mają specjalistyczny sprzęt. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat to polecam wejść na ich stronę internetową. Dużo informacji tam znajdziecie. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suta
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro 8 Kwi 2020, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu warto również wziąć pod uwagę takie elementy jak balustrady. Według mnie oni są najlepsi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiaraa
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Cze 2019
Posty: 384

PostWysłany: Wto 28 Kwi 2020, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto również pamiętać o zaopatrzeniu się w pompę ciepła. Dzięki niej można bez problemu uzyskać ciepłą wodę. Zdecydowanie polecam zajrzeć na tą stronę https://kociolcenowy.pl/188-pompy-ciepla . Posiadają oni całkiem szeroki wybór takich urządzeń, dzięki czemu znajdziecie raczej tam coś dla siebie. Dodatkowo ich ceny są całkiem przyzwoite. Gorąco polecam!
_________________
Nikt nie kocha, tak jak my kochamy, nikt nie cierpi, tak jak my cierpimy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
holly77
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 92

PostWysłany: Sob 2 Maj 2020, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również będe budować dom ale nie mam zamiaru zatrudniać do tego ekipy budowlanej ze względu na brak zaufania. Chyba skorzystam z oferty firmy https://avio-star.pl/ i wypożycze sprzęt budowlany by samodzielnie zając się budową.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Briea49
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw 14 Maj 2020, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie warto udać się z tym do profesjonalisty. On będzie wiedział co robić.
_________________
"Człowiek może się rozpić, ponieważ uważa się za bankruta, a potem zbankrutować jeszcze doszczętniej, ponieważ pije."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gosia_Dee
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pon 25 Maj 2020, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Ostatnio sporo zastanawiam się nad kupnem pompy ciepła, jednak kompletnie nie mogę się zdecydować na żadną firmę. Korzystaliście już może z takich usług i możecie coś polecić? Zależy mi na czymś solidnym za przystępną cenę. Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronce https://gejzer.com/ . Czy ktoś z was korzystał może z ich usług? Dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!
_________________
Książki muszą być ciężkie, bo w nich jest cały świat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vissybat
początkujący
początkujący


Dołączył: 05 Maj 2020
Posty: 5

PostWysłany: Czw 28 Maj 2020, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukacie firmy, która profesjonalnie zajmuje się oczyszczaniem ścieków ? Szczerze mogę wam polecić usługi tej firmy. Osobiście sam jestem ich klientem i muszę powiedzieć, że naprawdę warto! Za taką cenę ciężko jest znaleźć lepszą okazję. Można im w pełni zaufać.
_________________
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych, a przede wszystkim tych, którzy żyją bez miłości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 11 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group