Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa domu
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Quri
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Gru 2017
Posty: 6
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 24 Gru 2017, 21:00    Temat postu: Budowa domu Odpowiedz z cytatem

Jak podejść do kwestii budowy domu? Czy warto samodzielnie nadzorować oraz obsługiwać taką inwestycję budowlaną?
_________________
Things pass us by. Nobody can catch them.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
majkagrajka5
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Wrz 2018
Posty: 11

PostWysłany: Czw 13 Wrz 2018, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zacznij od poczytania fachowych stron, gdzie znajdziesz wszystkie informacje na co zwracać uwage podczas budowy domu. Ja polecić moge portal http://nafundamentach.pl/, tam osobiście znalazłam wszystkie potrzebne informacje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1297

PostWysłany: Nie 24 Mar 2019, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Propozycja z poczytaniem fachowych stron jest dobra. Jak bedzziesz na etapie oczyszczalni ścieków to zerknij tu https://oczyszczalnie24.eu/ Sa tu różne propozycje, ale tez i wazne informacje. Chociaż jak nie znasz się na budownictwie to moim zdaniem warto kontaktować sie z fachowcami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba będzie załatwić sporo formalności. Projekt, pozwolenie na budowę, przyłącza i wiele innych rzeczy. Na początku pewnie będziecie wybierać odpowiedni projekt. Ja tu znalazłam już bardzo przytulny domek oczywiście z kominkiem. Jak będziecie ten kupować to zajrzyjcie sobie na http://ignif.com Znajdziecie tu solidne akcesoria kominkowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vikka
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałam o budowie domu ale jednak wybrałam mieszkanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mawi
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Sie 2018
Posty: 114

PostWysłany: Pon 26 Sie 2019, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znając się na budowaniu domów pozostawiłam ta kwestię znawcą tematu. W pierwszej kolejności dokonałam wyboru w jakim domu chcę zamieszkać, a później poszukałam ekipy budującej takie domy. Postawiłam na domy z bala w opcji pod klucz, który powstał dzięki sprawnej ekipie Natur Eko Dom http://www.naturekodom.pl/domy-pod-klucz. Dom powstawał w niespełna trzy miesiące, a ja mogłam się do niego wprowadzać zaraz po ukończeniu budowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Weronika2405
kandydat
kandydat


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Wto 27 Sie 2019, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja i mój narzeczony zaczęliśmy niedawno budowę własnego domu - chcemy wyprowadzić się jeszcze przed ślubem i mieć choć trochę prywatności. Znacie jakąś firmę, która oferuje montaz i serwis stolarki okiennej Wrocław? Zależy mi głównie na montaz okien Wrocław.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Elsa87
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Wto 17 Wrz 2019, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wie ktoś może, gdzie znajdę dobrej jakości napędy garażowe w Poznaniu? Pilnie poszukuję..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schroeder.lenny
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Wrz 2019
Posty: 4

PostWysłany: Wto 24 Wrz 2019, 8:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadchodzi już niedługo dzień, w którym odbiorę swoje nowe mieszkanie. Jednak potrzebuję specjalisty, aby pomógł mi odebrać mieszkanie, czyli sprawdzić, czy wszystko jest w najlepszym porządku. Podczas internetowych wyszukiwań trafiłem na stronę https://odbiorymieszkan.info/odbiory-mieszkan-warszawa Jest to odbiór mieszkań warszawa i chciałbym uzyskać opinie kogoś kto się zna, czy warto skorzystać z ich usług? Dzięki za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vera90
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2018
Posty: 14

PostWysłany: Wto 15 Paź 2019, 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nadzór to przyda ci się fachowy podczas budowy, Jednak ważne, żebyś to Ty decydował o wyborze materiałów by otrzymać dom wytrzymały, w którym będziesz czuł się bezpiecznie. W ten sposób my budowaliśmy nasz dom i fachowe doradztwo jak np. w doborze dachówki na solidny dach. Kierownik podpowiedział na co zwracać uwagę, a my sami dokonaliśmy wyboru dachówki cementowej Creaton z 30-letnią gwarancją. Spodobała nam się prosta forma dachówki Kapstadt, która w swym czerwonym kolorze króluje na naszym osiedlu pośród czerni i grafitu. Dach wygląda doskonale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group