Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kurtka na jesień - jaką wybrać?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Syska95
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Maj 2022
Posty: 37

PostWysłany: Czw 15 Wrz 2022, 12:34    Temat postu: Kurtka na jesień - jaką wybrać? Odpowiedz z cytatem

Hej!
Coraz chłodniejsze dni, także przyszedł czas na zakup dobrej jakości kurtki, która będzie zarówno stylowa i jednocześnie ciepła. Tylko teraz pytanie na co zwrócić uwagę czy lepsze będą długie, czy może jednak krótsze kurtki i jednocześnie gdzie można jeszcze upolować je w przystępnych cenach, bo jednak preferuję zakupy w sieci. Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na Wasze porady Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sania
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 26 Cze 2022
Posty: 673

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2022, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto poszukać sobie czegoś stylowego i jednocześnie dobrze wykonanego, bo ma być to kurtka na dłuższy czas, a przede wszystkim powinna zapewnić Wam też ochronę przez zimnem i mocnym wiatrem który jesienią potrafi utrudnić życie. Dlatego jeśli chodzi o jej wybór to możesz zerknąć sobie na Domodi https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/kurtki-i-plaszcze-damskie/kurtki-damskie gdzie dużo łatwiej mi było upolować okazję w wielu świetnych sklepach i kupiłam sobie wersję dwustronną ONUA ECRU w sklepie Ubra upolowana w świetnej cenie oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Nie 18 Wrz 2022, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, myślę że warto pomyśleć już o okryciach wierzchnich, ponieważ pogoda nas nie rozpieszcza a będzie coraz gorzej. Ostatnio widziałam wiele ciekawych kurtek na stronie tego sklepu https://salme.pl/pol_m_Kurtki-puchowe-402.html więc jeżeli jesteś czymś takim zainteresowana, to koniecznie sobie tam zerknij. Myślę że nie będziesz rozczarowana ich asortymentem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
HaniaMM
gaduła
gaduła


Dołączył: 27 Cze 2022
Posty: 343

PostWysłany: Pią 21 Paź 2022, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele świetnych sklepów w których będziecie mogli upolować wiele propozycji i zdecydowanie mogę polecić Wam jeden z moich ulubionych sklepów w tym zakresie czyli https://ubierzsie.com/ gdzie będziecie mogli upolować bardzo fajne propozycje jeśli chodzi o ubrania, a że uwielbiam chodzić w spódnicach i ostatnio na bardzo fajnej przecenie upolowałam Pinko spódnica "Etologia"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomaszu32
bywalec
bywalec


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 149

PostWysłany: Pią 28 Paź 2022, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak kładę większy nacisk na to, co jest modne i staram się śledzić trendy. Ostatnio trafiłem na artykuł https://manwoman.com/pl/blog/kurtka-przejsciowa-meska-ze-skory-do-jakich-stylizacji-bedzie-pasowac i przyznaję, że takie kurski faktycznie wyglądają świetnie. A jakie Wy macie zdanie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinkki
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 29 Lip 2018
Posty: 506

PostWysłany: Wto 1 Lis 2022, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem wielką fanką pikowanych puchówek, ale to wszystko zależy od gustu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kowal31
gaduła
gaduła


Dołączył: 01 Gru 2021
Posty: 421

PostWysłany: Sro 2 Lis 2022, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy posiadacie swoje ulubione sklepy z odzieżą? Co możecie mi polecić?

automaty vendingowe bhp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lama99
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Kwi 2021
Posty: 104

PostWysłany: Nie 6 Lis 2022, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że wiele zależy od tego, czy wolimy na co dzień ubierać się bardziej elegancko, czy na luzie. Ja zdecydowanie lepiej czuję się w eleganckich ubraniach. Ostatnio nawet przeglądałam sobie w sieci eleganckie stylizacje damskie na jesień. Zauważyłam, że modne mają być między innymi ramoneski czy też dwurzędowe płaszcze. Do tego warto dobrać sobie jakieś stylowe, klasyczne botki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Keulore55
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 17 Lis 2022, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślicie że to fajny temat do rozmowy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lorna
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lis 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw 17 Lis 2022, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A coś przeciwdeszczowego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group