Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Inwestowanie pieniędzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
makosa
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam inwestowanie w nieruchmości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Wto 4 Maj 2021, 15:08    Temat postu: inwestycja Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepiej jest założyć konto w XTB i tutaj rozpocząć inwestycję. Już długi czas mam tutaj konto i odnoszę duże sukcesy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Sro 5 Maj 2021, 7:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto także rzucić okiem na nowe mieszkania lublin: https://diamentowewzgorze.lalak.pl/mieszkania . Uważam, że zakup nieruchomości bezpośrednio od dewelopera to bardzo dobry wybór. Sama kupiłam takie mieszkanie i jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Wto 11 Maj 2021, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno tutaj https://edoradca.pl/oferta/doradztwo-inwestycyjne-2/ warto sobie zerknąć. Macie tam namiar na firmę, która zajmuje się doradztwem inwestycyjnym. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji, które mogą okazać się bardzo pomocne. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Myślę, że warto skorzystać z takiej pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Wto 20 Lip 2021, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

makosa napisał:
polecam inwestowanie w nieruchmości


a to jest bardzo dobry pomysł, też się tym interesuję, nawet wpadło mi w oko bardzo atrakcyjne osiedle Śląska 12 w Trójmieście z bardzo atrakcyjnymi apartamentami inwestycyjnymi pod wynajem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pią 3 Wrz 2021, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz inwestować pieniądze to zamiast w przewartościowane nieruchomości lepiej będzie skorzystać z inwestycji w IKZE i IKE i porównać do lokaty kalkulator który to zrobi jest na przykład na stronie Generali Investments. Szybko zobaczysz co będzie dla ciebie najlepsze i jakie korzyści dodatkowe oprócz wyższej emerytury uzyskasz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 305

PostWysłany: Nie 5 Wrz 2021, 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że inwestowanie swoich oszczędności jest fajną drogą na szybki zarobek. Dlatego też sama zastanawiam się nad tym rozwiązaniem. Najbardziej zainteresował mnie fundusz zrównoważony oferowany przez generali. Warto przyjrzeć się tej ofercie - jest bardzo korzystna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte160
bywalec
bywalec


Dołączył: 12 Lip 2020
Posty: 126

PostWysłany: Wto 7 Wrz 2021, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chcę inwestować w swoją przyszłosć. Dlatego zainteresowały mnie fundusze zrównoważone. Uważam, że warto rozważyć tą opcję, bo jest naprawdę bardzo korzystna.
_________________
https://fashionpolska.pl/oferty/sukienki-z-bufkami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona_90
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Cze 2021
Posty: 110

PostWysłany: Czw 28 Paź 2021, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekspert ze mnie żaden, ale z racji wcześniej wykonywanego zawodu, coś tam o inwestycjach wiem i coś, co mogę powiedzieć na pewno to, to, że jeśli się na tym nie znamy to, warto zawsze zasięgać porad specjalisty. Nie jest to temat łatwy i krótki. Ja, korzystałam z agencji Metropolis, kiedy zaczęłam się interesować działkami inwestycyjnymi na Śląsku https://metropolis.pl/nieruchomosci-sprzedaz/ Są to działki komercyjne, a więc można na nich prowadzić działalność gospodarczą. Jeśli taki sposób inwestowania was interesuje to, warto zgłosić się właśnie do Metropolis, bo na pewno na wszystkie pytania odpowiedzą i przeprowadzą was przez cały proces inwestowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ariena
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie 21 Lis 2021, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że kryptowaluty to bardzo przyszłościowy kierunek inwestycji, można tam sporo zarobić. Tutaj https://coincasso.com/pl/kurs/chainlink/ jest świetna strona z aktualnymi kursami i informacjami. Dowiecie się tam w które kryptowaluty warto zainwestować w 2021 roku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 5 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group