Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak rozwinąć swój biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 52, 53, 54  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku produkcji, o której wspominacie, warto przemyśleć temat jej automatyzacji, ponieważ wg mnie to bardzo dochodowe rozwiązanie w dłuższej perspektywie. Dlatego też polecam firmę Riex, która zajmuje się projektowanie szaf elektrycznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwazam ze kazda porzadna firma ma porzadny sprzet. Ja np. zainwestowalem w telefony i sprzet apple dla swoich pracownikow. To niezawodne sprzety ktore zdecydowanie usprawniaja dzialanie firmy. Jesli chcecie wiedziec to zamawialem z tej strony https://idream.pl/ipad/zasilanie-inne-akcesoria.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, jak już rozmawiamy o własnej firmie, to chciałabym się dowiedzieć, jak wygląda u was umawianie wizyt online? Macie jakieś specjalne, dedykowane oprogramowania do tego? Pytam, ponieważ chciałabym takie usługi wprowadzić do swojego gabinetu, ale nie wiem jak się za to zabrać. Możecie mi coś doradzić w tym zakresie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kermia
bywalec
bywalec


Dołączył: 09 Lut 2019
Posty: 170

PostWysłany: Czw 12 Maj 2022, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od samego początku rozwój firmy był dla mnie bardzo ważny, ale w przypadku sklepu internetowego wystarczyła dobra reklama i sprawa realizacja zamówień. Niedawno natknęłam się na artykuł https://www.interaktywna.pl/tech/outsourcing-pakowania-produktow-dlaczego-warto-zdecydowac-sie-na-fulfilment/ z szerokim opisem usługi fulfilment w kwestii pakowania i wysyłki zamówień przez zewnętrzną firmę. Czy według Was takie rozwiązanie będzie dobre? Dodam, iż czasem mam niewielkie opóźnienia, bo razem z pracownikiem nie jesteśmy w stanie wysłać wszystkich zamówień danego dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Pią 13 Maj 2022, 11:35    Temat postu: Aplikacja mobilna Odpowiedz z cytatem

Według mnie na pewno warto pójść w kierunku rozwoju swojego biznesu w branży ecommerce to mogę polecić Wam, żebyście się również skontaktowali z firmą https://appchance.com/pl/ którzy wykonują kawał bardzo dobrej pracy, aby dopasować ją pod konkretne potrzeby i jednocześnie tworzą najwyższej jakości rozwiązania mobilne, które sprzedają. Pozdrawiam serdecznie i udanych wyborów życzę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brosenbaum
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Maj 2022
Posty: 1
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 13 Maj 2022, 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim nie oszczędzaj na pracownikach. Warto zapewnić im dobre wyszkolenie, wysyłać ich na różne kursy itp. Jeśli nie możesz sobie na to pozwolić finansowo to warto rozejrzeć się za opcją dofinansowania.
_________________
dofinansowanie na szkolenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Sob 28 Maj 2022, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiąc o rozwoju firmy często myślimy o zwiększonej produkcji, sprzedaży, pozyskiwaniu nowych rynków i klientów. Mało kiedy na myśl przychodzi nam również konieczność zwiększenia zatrudnienia, a to przecież właśnie kompetentni pracownicy są odpowiedzialni za sukces firmy. W rekrutacji może nam pomóc profesjonalna agencja doradztwa personalnego. O tym kiedy warto skorzystać z jej usług poczytacie na stronie https://finanse.wp.pl/kiedy-skorzystac-z-uslug-agencji-doradztwa-personalnego-6711396280109760a
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszej firmy i dlaczego? Media społecznościowe oraz YouTube odgrywają obecnie ogromną rolę w branży reklamy, dlatego polecam Wam sprawdzić artykuł

Ostatnio zmieniony przez barto776 dnia Wto 28 Lut 2023, 16:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Michalina89
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Maj 2021
Posty: 567

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jeżeli chcielibyście się dowiedzieć, jak usprawnić w swojej firmie kody kreskowe w magazynie to myślę że bardzo ciekawe rozwiązania w tym zakresie znajdziecie w ofercie firmy nexelem.com. Koniecznie sobie tam zerknijcie, a myślę że nie będziecie rozczarowani.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Czw 30 Cze 2022, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozwijając swój biznes na pewno trzeba zadbać o dobrych pracowników ale najpierw to trzeba ich znaleźć a okazuje się, że to wcale nie jest takie łatwe. Tu przeczytacie jakie są sposoby na brak wykwalifikowanych pracowników w Polsce https://kaizen.info.pl/aktualnosci/porady/546-czy-jest-jakis-sposob-na-ogolny-brak-pracownikow-w-polsce
Warto poczytać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 52, 53, 54  Następny
Strona 41 z 54

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group