Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak rozwinąć swój biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 52, 53, 54  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
edytapos
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Kwi 2021
Posty: 115

PostWysłany: Wto 12 Kwi 2022, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do każdego rozwoju jest potrzebna kasa. Sprawdź tutaj, gdzie szukać pożyczki dla firm i jak wybrać najlepszą. Jak już to załatwisz wszystko pójdzie jak z płatka uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśleliście może o tym by kupić złoto lub srebro? Powiem wam, że bardzo dobrą ofertę posiada jednak https://www.mennicaskarbowa.pl/ , tutaj bez problemu znajdziecie coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miśkaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 63

PostWysłany: Czw 21 Kwi 2022, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się wydaje, że trzeba zachęcać klientów żeby to właśnie nas wybierali i się do nas zgłaszali. Ja prowadzę gabinet medycyny estetycznej gdzie mam sporą ofertę najróżniejszych zabiegów. Modelowanie ciała teraz jest bardzo popularne, dlatego maszyna https://lightderm.pl/infrared-rf-vacuum-roller-slimming-machine-vs-iii-pro/ codziennie kilka razy jest w użyciu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Wto 26 Kwi 2022, 23:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja akurat prowadzę własną firmę transportową i właśnie zastanawiam się nad tym co mogę zrobić, aby mieć pewność, że moi pracownicy są ze mną uczciwi. Rozglądając się za możliwymi rozwiązaniami, natknąłem się na stronę https://www.geonavi.com.pl/ . Wydaje mi się, że inwestycja w monitoring GPS będzie dla mnie dobrym rozwiązaniem, ponieważ daje mi możliwość śledzenia lokalizacji GPS moich pojazdów. Jest to ważne zarówno w mniejszych, jak i większych firmach, więc zerknijcie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My właśnie ostatnio postanowiliśmy lepiej wyposażyć parking pod firmą, więc wybraliśmy bileterki parkingowe od https://taab.pl/systemy-parkingowe-taab/ . Firma oferuje wysokiej jakości wyposażenie parkingowe także warto na nich postawić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PaulaBoz87
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Lis 2021
Posty: 3

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam zaufanego księgowego/księgową, wiecie może czy jest jakieś zaufane biuro rachunkowe, które oferuje doradztwo podatkowe w Lubinie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1099

PostWysłany: Sro 27 Kwi 2022, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popularne w biznesie są różnego rodzaju oprogramowania i ja np. z nich korzystam, jeśli tylko mam możliwości. Teraz popularnością cieszy się w ERP enova365 i od razu podpowiem, że w tej kwestii macie wiele różnych informacji w internecie, gdybyście po prostu dodatkowo chcieli się podszkolić. Sprawdzajcie, korzystajcie i decydujcie się na to, co może być dla Was najlepsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
festilet
bywalec
bywalec


Dołączył: 14 Cze 2018
Posty: 137

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak radzicie sobie z nieuczciwymi klientami w biznesie, ktorzy nie chcą zapłacić za usługi? Jeśli klient nie reaguje na wezwania, to nie ma co kontynuować z nim rozmowy, lepiej skontaktować się z windykacja-online.pl i skorzystać z usług profesjonalnej firmy windykacyjnej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zengila12
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lis 2021
Posty: 1131

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,myślę o wdrożeniu nowych aplikacji systemowych, ponieważ wydaje mi się to duża innowacją w biznesie. Co uwazacie na ten temat https://xplusglobal.com/pl/wdrozenie-dynamics-365/ ? Będę bardzo wdzięczna za wasze opinie oraz wszystkie informacje dotyczące takich rozwiązań w waszych firmach,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Pią 29 Kwi 2022, 8:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku produkcji, o której wspominacie, warto przemyśleć temat jej automatyzacji, ponieważ wg mnie to bardzo dochodowe rozwiązanie w dłuższej perspektywie. Dlatego też polecam firmę Riex, która zajmuje się projektowanie szaf elektrycznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 52, 53, 54  Następny
Strona 40 z 54

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group