Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak rozwinąć swój biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 51, 52, 53  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Transformers
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Kwi 2017
Posty: 223

PostWysłany: Pon 28 Paź 2019, 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsza jest dobra oferta oraz reklama. Także nie można oszczędzać na takich sprawach. Mogę doradzić agencję interaktywną https://coolbrand.pl która zajmie się reklamą w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
omel33
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 618

PostWysłany: Wto 29 Paź 2019, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W jaki sposób Wy rozwijacie swoją firme ? Osobiscie moge Wam polecić oferte website ,z której sam skorzystałem . Prowadzę sporo działalnosc, szukałem specjalistów , którzy pomogą mi w szybszym rozwoju struktur wewnętrznych. Taką pomoc uzyskałem w firmie SID.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
spencer.johnson
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 30 Paź 2019, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba poświęcić czas na odpowiednią reklamę, która pozyska nowych klientów i utrzyma obecnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ferrar2
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Sie 2019
Posty: 62
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 31 Paź 2019, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Jeśli szukacie oprogramowania dla handlowców swojej firmy to możecie spojrzeć na system crm online . System crm umożliwia wam zdalne wysyłanie emaili oraz SMS do swoich klientów. Samą aplikację crm można zainstalować na smartfonie oraz tablecie, dzięki czemu praca waszych przedstawicieli handlowych będzie bardzo elastyczna. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 2 Lis 2019, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie biznesy najlepiej się sprawdzają w obecnych czasach? Mam wrażenie, że aktualnie wracają do łask takie zawody jak spawacz chociażby. Może warto byłoby otworzyć taką działalność? Wiem, gdzie można kupić narzędzia, jest taki sklep w internecie Graveco24 https://www.gravaco24.pl/pl/c/Uchwyt-elektrody/741 , gdzie otrzyma się między innymi kleszcze spawalnicze, lampy lutownicze, czy wszystkie narzędzia ręczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eoweow
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 93
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Wto 5 Lis 2019, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zainwestowałem w pakiety medyczne dla pracowników. Okazało się to dobrym wyborem. Teraz pracują lepiej i skuteczniej.
_________________
Możesz wierzyć w co chcesz, nawet Kościół Boga Spagetti ma sporo wyznawców
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jnikolaus
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lis 2019
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 6 Lis 2019, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli biznes dobrze się rozwija to reklama na pewno pomoże w jeszcze większej promocji i pozyskaniu nowych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anel19
bywalec
bywalec


Dołączył: 06 Paź 2018
Posty: 103

PostWysłany: Pią 22 Lis 2019, 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wartym uwagi pomysłem na biznes jest franczyza w Cuk dzięki doświadczeniu i wsparciu w postaci szkoleń oraz niskiej kwocie inwestycji w wysokości 15 tyś zł. https://cuk.pl/wspolpraca/placowka-franczyzowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
demonek
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 6

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 11:54    Temat postu: Oprogramowanie w biznesie Odpowiedz z cytatem

Myślę, że aby rozwinąć swój biznes to potrzebne jest odpowiednie oprogramowanie np. do księgowości np program Ala https://www.pcbiznes.pl/ala-ksiega-podatkowa/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
warka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Paź 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro 27 Lis 2019, 9:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno bardzo ważny jest kontakt z klientem. I wydaje mi się, że owszem telefon komórkowy jest wskazany ale też można pomyśleć o czymś takim telefon stacjonarny https://www.upc.pl/telefon/uslugi-komorkowe/comfort/ . Można na niego dostać bardzo fajne oferty, które z pewnością będą się nam opłacały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 51, 52, 53  Następny
Strona 15 z 53

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group