Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak rozwinąć swój biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yarkin
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sob 17 Lut 2018, 10:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze należy zacząć od jakieś taniej reklamy.
_________________
stewo.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Wto 6 Mar 2018, 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim powinno się zawrzeć współpracę z jakąś firmą która nas na początku wspomoże. Ja zakładając cukiernie miałam taką firmą, a dokładnie http://savpol.pl . Pomagali mi w zaopatrzeniu mojego lokalu w czym na początku mojej działalności mnie bardzo odciążyli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kacperek33
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Konin

PostWysłany: Sob 10 Mar 2018, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie jest to sprawa w której mam wiedzę specjalistyczną. Oczekuję na to, że Wasze uwagi będą pomocne w tej płaszczyźnie.
_________________
We live in an age that reads too much to be wise, and that thinks too much to be beautiful.)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gabryskka
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Maj 2016
Posty: 375

PostWysłany: Czw 22 Mar 2018, 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaką reklamę stosujesz? bo to istotna kwestia. U nas na pewno o wiele lepiej jest odkąd wprowadzilismy takie gadżety reklamowe - http://www.izisport.pl/ świetny sposób to jest, a że wybór jest szeroki to każda branża sobie coś wybierze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karollin558
początkujący
początkujący


Dołączył: 29 Mar 2018
Posty: 3

PostWysłany: Czw 29 Mar 2018, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko opcja, podoba mi się takie nowoczesne podejście ! uśmiech
_________________
african mango
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mendzelejew001
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2018
Posty: 23

PostWysłany: Wto 3 Kwi 2018, 8:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy rodzaj biznesu ma jakieś swoje sposoby na to, żeby firma rozwijała się szybko i prawidłowo. W wielu przypadkach są to systemy i oprogramowania informatyczne, obecnie już bardzo popularne. Zajrzyjcie na stronkę https://nav24.pl/jak-internet-rzeczy-i-big-data-wplynie-na-branze-produkcyjna-w-2018-roku/ jeżeli interesują was takie rzeczy, szczególne gdy prowadzicie firme produkcyjną, magazyn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziolszka
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Kwi 2018
Posty: 5
Skąd: Brzeg

PostWysłany: Sro 11 Kwi 2018, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak w sposób skuteczny reklamować swój własny biznes? Sądzicie, że np. taki grawer na drewniany pendrive będzie dobrym wyjściem? Co o tym myślicie?
_________________
Życie rozmawia za naszymi plecami. Patrząc nam w twarz, jest przyjazne i logiczne, nigdy nie waha się, by dać z siebie więcej. Ale gdy nie widzimy, kradnie nam siły i mówi o nas źle tym częściom naszej osoby, które zostały ukradzione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 17 Kwi 2018, 16:39    Temat postu: Rozwój Odpowiedz z cytatem

Biznes można rozwijać, wprowadzając innowacje i korzystając z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na rynku. Wie o tym na przykład firma Depenbrock Polska http://depenbrock.pl/ z Komornik, która za swoją działalność została nominowana do Diamentów Forbesa 2018 . Zajmują się głównie budowaniem ha, stalowych na całym świecie. Ilość wykonanych projektów, a także czas istnienia na rynku pokazuje, że wiele potrafią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vturko
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie 22 Kwi 2018, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zadbać o reklamę na sam początek. Ona zdziała cuda.
_________________
kredytowo.org - porównywarka kredytowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Sro 11 Lip 2018, 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może rozwój i rozszerzenie usług, działań na inne kraje? Wydaje mi się że każda firma może sporo na tym zyskać. Przemyślcie taką opcje. Wcześniej poczytajcie o kwestiach transportowych na http://astonpartner.pl/kilka-ciekawostek-na-temat-branzy-transportowej/ to będzie podstawa jezeli chodzi o wymianę towarów między krajami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 51, 52, 53  Następny
Strona 2 z 53

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group