Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ślub a miesiączka

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kuroka
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Gru 2017
Posty: 43
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon 18 Gru 2017, 12:31    Temat postu: Ślub a miesiączka Odpowiedz z cytatem

Cześć dziewczyny, mam ogromnego pecha. Zawsze, po prostu zawsze.. czy to wakacje, czy ważniejsza randka czy jakiekolwiek ważniejsze wydarzenie.. zawsze w tych dniach wypada mi miesiączka.

Myślałam o przesunięciu dni miesiączki tabletkami antykoncepcyjnymi na kilka dni po ślubie, ginekolog mi to jednak odradził przy moim obecnym stanie zdrowia.

Powiedzcie mi, jakich tamponów używacie? Zwykle ich nie używam, próbowałam kilka razy ale powodują u mnie duży dyskomfort.
OB ma dosyć sporą ofertę http://www.myob.pl/, który z nich według was będzie najpewniejszy? Dodam, że jestem dosyć drobnej postury.. oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pon 12 Lut 2018, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie wiem co Ci radzić bo u mnie przesunięcie miesiączki tabletkami belara to prosta sprawa, wystarczy nie robić tej 7 dniowej przerwy, zaczynam nowe opakowanie i jej nie robię. Wiem od ginekologa że nie jest to szkodliwe, bo np w ten sposób biorą te tabletki dziewczyny cierpiące na PCOS leczniczo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brać na chwilę tabletki anty to rzeczywiście kiepski pomysł. Ale wiem, co czujesz, mnie też dopada zawsze w najgorszym momencie, a wiąże się z tym mega ból :/ Czytam właśnie nimesil ulotka, bo mi gin przepisał i liczę, że nie będę cierpieć co miesiąc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 22 Cze 2018, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm. Jakbym miała brać słub to na pewno nie pozwoliłabym abym miała w tym dniu okres.... Jest to dla mnie specjalny dzień i nie chciałabym aby był zepsuty przez coś takiego.


Polecam zajrzeć sobie tutaj
https://miesiaczka.net.pl/

Jest wiele sposobów na opóźnienie miesiączki. jak na przyklad tabletki anty....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaśkaa23
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 701

PostWysłany: Sro 30 Cze 2021, 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa sprawa. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności zastanowiły się nad tym, kto faktycznie będzie w stanie najbardziej Wam pomóc. Przecież nieregularna miesiaczka jest faktycznie czymś kłopotliwym. Jeśli nie wiecie, jak najlepiej podejść do tego tematu, to warto byłoby skonsultować to z Waszym ginekologiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pokój kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group