Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

zimowa panna młoda i jej dodatki
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 27 Lis 2013, 15:58    Temat postu: zimowa panna młoda i jej dodatki Odpowiedz z cytatem

Witajcie,

z góry piszę że założyłam ten temat bo znalazłam dwa podobne,które zostały od razu zamknięte,mam nadzieję że nie istnieje kolejny o którym nie wiem,ponieważ nie chcę robić bałaganu na forum-jeżeli temat istnieje jako otwarty i toczą się w nim dyskusję proszę o przekierowanie uśmiech Jeżeli coś robię źle z góry przepraszam.

Założyłam ten temat ponieważ jak wiecie za miesiąc mam ślub,niby wszystko dopięte na ostatni guzik a jednak teraz zaczynają się problemy z dodatkami...nie skupiam się tu na sukni czy butach bo takie tematy na forum już mamy.

Chciałam skupić się na typowo zimowych dodatkach tzn futerku,ewentualnych szalach i rękawiczkach bo jak się okazało mam z tym duży problem...wiem że na forum było i zawsze będzie więcej "ciepłych" PM w sensie z miesięcy wiosenno-jesiennych mało kto decyduje się na ślub zimą,ale jednak jak widać zdarzają się i takie przypadki oczko

Jakieś 2 tygodnie temu wybrałam się do salonu ślubnego,oglądać futerka bo przecież trzeba coś ciepłego na siebie założyć,a że jestem osobą wybredną zaczął się problem. W salonie moja znajoma ma koło 20 futerek na sprzedaż/wypożyczenie,ale stwierdziłam że nie będę kupowała okrycia wierzchniego bo już nigdy z niego nie skorzystam a ze sprzedażą ślubnych ubrań różnie bywa,więc stwierdziłam że pożyczę jedno z futerek. Zaczęłam oglądać i znalazłam idealne,wymarzone futerko ale w rozmiarze L w którym wyglądam po prostu komicznie,więc nie ma o czym mówić...szukałam dalej i większość takich futerek ma rękaw 3/4 w końcu trochę zrezygnowana zarezerwowałam jedno z nich i zadowolona poszłam do domu. W tamtym tygodniu uzmysłowiłam sobie że przecież nie pójdę w gołych rękach w zimie,więc muszę coś wymyślić i tu pojawia się następny problem-jakie wybrać rękawiczki pytajnik

Wczoraj ponownie byłam w tym salonie,koleżanka dobrała mi do futerka rękawiczki,które totalnie mi się nie podobają bo są błyszczące a nie matowe a innych nie ma... dodatkowo pomyślałam sobie że przecież w tym konkretnym kościele jest zazwyczaj bardzo zimno,więc też nie uśmiecha mi się po wejściu do niego ściągać tych rękawiczek i marznąć...pomyślałam o takich bez palców żeby coś chroniło ręce przed zimnem i żebym nie musiała ich ściągać do ubierania obrączki.

Zaczęłam szperać po internecie i znalazłam różne opcje
1) rękawiczki koronkowe,takie typowo ślubne,które według mnie są całkowicie na nie


2) długie eleganckie takie jak zostały mi zaproponowane,w sumie nie najgorsze ale jest problem bo trzeba je zdjąć


3) mitenki bez palców,ostatnio bardzo modne i w sumie fajne ale czy nie będzie to zbyt się gryźć z ubiorem ślubnym pytajnik



4) są też inne robione na szydełku,skórzane,z jednym palcem itp

Powiem że w ogóle nie mam pomysłu jak to zrobić,wiadomo że nie chcę być tandetną PM,dobrze by było żeby to wszystko jakoś do siebie pasowało i ładnie wyglądało,ale naprawdę już zgłupiałam...

Może Wy jakoś pomożecie,doradzicie,powiecie jakie widziałyście PM (o ile w ogóle) pytajnik Myślę że ten temat może być pomocny nie tylko dla mnie ale też dla innych przyszłych PM uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sro 27 Lis 2013, 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pokażesz futerko? Będzie łatwiej dobrac rękawiczki uśmiech
A ono ma długi rękaw? Może w ogóle z nich zrezygnuj? Jak wchodzę do kościoła, to i tak ściągam rękawiczki oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 27 Lis 2013, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie nie mam jak,w sobotę się tam wybieram to przymierzę i zrobię zdjęcia to wrzucę. Futerko ma rękaw 3/4 trochę poniżej łokci,gdyby był długi to w ogóle nie było by problemu smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 27 Lis 2013, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałabyś rękawiczki z całymi zakrytymi dłońmi, to przed przysięgą i tak je musisz zdjąć oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 27 Lis 2013, 17:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to właśnie o to mi chodzi żeby takich nie ubierać tylko jakieś z odsłoniętymi palcami ale takie jak te pierwsze co wkleiłam i podobne do nich wydają mi się tandetne a te ostatnie mogą się gryźć z resztą...ale wtedy nie musiała bym ściągać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Sro 27 Lis 2013, 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm jak dla mnie koronkowe odpadają, oprócz tego, że wyglądają tandetnie, to zupełnie nie pasują do futra, są zbyt lekkie w formie. Najlepsze są te z zakrytymi palcami, miałabyś z nimi najwięcej kłopotu, ale najlepiej by wyglądały.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Sro 27 Lis 2013, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak masy futerko trochę za łokieć to moze załóż rękawiczki o klasycznej długości? Wtedy miałabyś gołe tylko przedramiona i to nie w całości, a takie rękawiczki jednak bez problemu założysz i zdejmiesz w odpowiednich momentach mszy.




_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 27 Lis 2013, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tym w sumie nie pomyślałam uśmiech no ale masz rację bo faktycznie nie będzie problemu ze zdjęciem czy ubraniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 27 Lis 2013, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż miał w czasie mszy rękawiczki, normalnie je zdejmował przed założeniem obrączki. Jak najbardziej te krótkie by pasowały uśmiech a ich zdjęcie i założenie to pare sekund oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Sro 27 Lis 2013, 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no może faktycznie to dobry pomysł,najlepiej by było gdybym miała całkiem długi rękaw,wtedy nie musiała bym mieć rękawiczek, znalazłam właśnie takie zdjęcie
w sumie nie najgorzej to wygląda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group