Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sparwdzone biuro rachunkowe
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natkawal76
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 18

PostWysłany: Pon 11 Gru 2017, 14:49    Temat postu: Sparwdzone biuro rachunkowe Odpowiedz z cytatem

Każdy z nas kto ma firmę wie jak trudno jest rozliczać co miesiąc setki papierów. Nikt z nas nie ma na to czasu aby godzinami nad nimi ślęczeć. Dlatego większość z nas zatrudnia biuro rachunkowe , które wykona za nas pracę. Ze swojego doświadczenia wiem, ze nie jest prosto znaleźć firmę,która rozliczy nasze dokumenty dobrze. Niby każdy oferuje podobne usługi, ale i ceny za nie są rożne jak i zakres obowiązków. Ja wiem, że kiedy zakładam działalność chciał oczywiście zaoszczędzi i wzięłam księgowa tanią i okazało się, ze połowa dokumentów zakupowych nie została wpuszczona w koszty, co wiązało się z wyższym podatkiem dla mnie i dużą stratą finansową. Chciałam tanio to płaciłam mało a za to podatki były wysokie. Dlatego polecam Państwu sprawdzone usługi https://expertwpc.pl/pokaz-produkt/sztacheta-ogrodzeniowa-wpc-nova-kompozytowa-miodowa-wymiar-15x140x2600mm/159. Sprawdzone od lat kobiety, bardzo dobre podejście do klienta. Rozliczają szybko papiery, więc nie ma problemu. Teraz oferują również pliki JPK co bardzo ułatwi sprawę, jeżeli chodzi o US. Polecam wybierać ludzi z polecenia, a jeśli nie macie takich to poczytać troszkę na forum, abyście nie mieli tak jak ja kiedyś.

Ostatnio zmieniony przez natkawal76 dnia Czw 23 Cze 2022, 16:49, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ertiko26
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Wto 12 Gru 2017, 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy biura rachunkowe mają jakieś ubezpieczenie od swoich błędów?
_________________
krzesło wędkarskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katy
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pią 15 Gru 2017, 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre biuro rachunkowe to biurokonsultant
[/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Piloki21
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sob 23 Gru 2017, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chętnie sprawdzę ich ofertę.
_________________
adwokat rozwody w warszawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjelonek
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Maj 2017
Posty: 160

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ertiko26 napisał:
Czy biura rachunkowe mają jakieś ubezpieczenie od swoich błędów?

Ha, dobre pytanie. Mi się wydaje, że raczej są w jakiejś mierze ubezpieczeni. Ale jak się podpisuje umowę to i tak jest klauzura, że ostateczną odpowiedzialność ponosi właściciel firmy Very Happy .
Dlatego warto wybrać zaufaną firmę księgową. Ja od siebie mogę polecić Everte z Lublina - http://biuroeverte.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
katy
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Gru 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pią 5 Sty 2018, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim PIT-em zajmuje się sprawdzona księgowa lublin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bezniku
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Maj 2016
Posty: 369

PostWysłany: Pon 8 Sty 2018, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, biura rachunkowe maja ubezpieczenie od swoich bledow. Powinien ten zapis sie znalezc w kazdej umowie, ktora podpisujemy z danym biurem. Jesli chodzi o biuro rachunkowe Ursus o nazwie SmartTax - to maja na 100% taki zapis. Znajomy u nich prowadzi swoja ksiegowosc (online akurat, bo mieszka w Szczecinie). Zadowolony jest - wszystko da sie teraz mailowo zalatwic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
haniatorun
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sty 2018
Posty: 5
Skąd: Karpacz

PostWysłany: Pon 15 Sty 2018, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się kompletnie na tym nie znam. W związku z tym nie będę kompletnie w stanie pomóc...
_________________
Zawsze myślimy tylko o sobie, w czasie snu i na jawie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serwus
początkujący
początkujący


Dołączył: 31 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 31 Sty 2018, 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy poszukać w internecie, poczytać opinię i skontaktować się z księgowąuśmiech

Polecam sprawdzić takie biuro :

_________________
Życie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 27 Cze 2018, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim najlepszym wyborem jest księgowa cieszyn. Współpracuję z nią już od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Jeśli szukasz kogoś sumiennego do prowadzenia spraw Twojej firmy to koniecznie zainteresuj się jej ofertą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group