Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Soczewki jednodniowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sktom
gaduła
gaduła


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 428
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 20 Wrz 2023, 8:22    Temat postu: Soczewki jednodniowe Odpowiedz z cytatem

Zmagam się z wyzwaniem, jakim jest presbiopia. Zauważyłem, że moje oczy potrzebują wsparcia nie tylko przy czytaniu drobnych liter, ale także podczas patrzenia w dal. Z tego powodu zastanawiam się nad przesiadką na soczewki multifokalne, które obiecują komfort widzenia na różne odległości bez konieczności zmieniania okularów czy soczewek. W moich poszukiwaniach trafiłem na ofertę Acuvue Oasys Multifocal dostępną na stronie https://kodano.pl/acuvue-oasys-max-1-day-multifocal-30-szt.html . Są to soczewki jednodniowe, co wydaje mi się bardzo praktyczne, zwłaszcza biorąc pod uwagę moje aktywne życie i częste podróże. Czy ktoś z Was miał okazję korzystać z tych soczewek? Jak oceniacie komfort noszenia i jakość widzenia w różnych sytuacjach?
_________________
Czasem brutalna prawda działa lepiej niż miękkie słówka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jezyk
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 1052

PostWysłany: Wto 26 Wrz 2023, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o tematykę związaną stricte z oczami, soczewkami i problematyką dotyczącą oczu, to na tej stronie https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/zapalenie-spojowek znajdziecie wiele ciekawych informacji. Poza tym posiadają wiele produktów w dobrych cenach, które warto w moim mniemaniu sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2023, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama od jakiegoś czasu myślę o tym by postawić w końcu na soczewki toryczne jednodniowe . Jeśli chodzi o soczewki to faktycznie są one porządnie wykonane i dodatkowo można je kupić w atrakcyjnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group