Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ile ubrań mają Wasze dzieci

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 12:50    Temat postu: Ile ubrań mają Wasze dzieci Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Trzymacie się minimalizmu czy jednak kupujecie dużo ciuszków?

I jakie sklepy prefereujecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Papryczkaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 164

PostWysłany: Pon 30 Sie 2021, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo za dużo. Ale nazbierało się bo na razie nie wyrasta i pasuja na nia ubranka od 92-104 (ma trzy latka). Samych spodni i legginsów po domu ma z 10 par, bluzek z 15-20 ale musze miec, młoda robi plamy z trawy, albo farb, nie do sprania i nie puszcze jej w takich do przedszkola.


Zakupy robie przez internet bo nie jestem fanką marnowania czasu na zakupy w galeriach handlowych:
https://sowkasklep.pl/pl/50-bluzki

Mogę Ci tutaj polecić szczególnie ten sklep. Mają dobre ceny na rózne ciekawe ubranka dla dziewczynek.
_________________
Przyszła panna młoda uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tigerr
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2019
Posty: 182

PostWysłany: Nie 19 Wrz 2021, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no jeśli chodzi o ciuszki to moje dzieci mają ich dość sporo. Ale to wynika z tego, że przez internet kupuje się dużo łatwiej i taniej. Bo na przykład weźmy ten sklep https://nikitoys.pl/ w którym to mają bardzo bogaty asortyment i to w dobrych cenach. Także aż szkoda nie skorzystać z takiej okazji. W każdym bądź razie ja coś takiego mam. że jak widzę coś fajnego to kupuję to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group