Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nie lubie wesel - czas na wlasne

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hck
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Sie 2023
Posty: 1
Skąd: Uk

PostWysłany: Nie 13 Sie 2023, 19:03    Temat postu: Nie lubie wesel - czas na wlasne Odpowiedz z cytatem

Witam.
Widze ze trafilem w dobre miejsce.
Z gory przepraszam ze ciut sie rozpisze, ale chcial bym naswietlic cala sytuacje.
Za miesiac nasz slub...co prawda cywilny ale tuz po nim wesele... to jest cos przy czym zawsze zapala mi sie czerwona lampka.
Jestem typem osoby ktora zle sie czuje na takich imprezach.
Kazde jedno w rodzinie konczylem na obiedzie i gdzies tam po cichu wymykalem sie a teraz wyzwanie - nie ma wyjscia i trzeba jakims cudem wytrwac do konca. Nie nawidze tanczyc a komentarze lub proby namowienia mnie do tanca mnie irytuja. Jestem szczery...czasami az za bardzo. Na poczatku zawsze staram sie byc delikatny i tak odmawiam ale pod wplywem naciskow potrafie byc po prostu na tyle szczery ze ludzie zaczynaja sie obrazac. Nie chcial bym wprowadzac niemilej atmosfery tego "wyjatkowego wieczoru". Narzeczona zna i szanuje moje nastawienie lecz poprosila mnie aby jednak zrobic przyjecie dla najblizszej rodziny i znajomych gdyz jak to ujela "to jest raz w zyciu". No i bum - wesele na ponad 60 osob.
Nie moglem jej odmowic poniewaz wspolne zycie sklada sie z kompromisow. Z jej strony rowniez...zrezygnowalismy z pierwszego tanca na rzecz poloneza ( z tym dam jakos dam rade ) oraz ze wszystkich elementow typu oczepiny, gry i zabawy w ktorych jednak trzeba by uczestniczyc. Doszlismy do wniosku, ze ona troche potanczy i zabawi ludzi na parkiecie
( srednio lubi ale jej nie przeszkadza az tak jak mi), a ja znow zajme sie goscmi przy stolach. Porozmawiam z nimi itd byle czas lecial do przodu.
Nie chcial bym swojej przyszlej zonie psuc wesela bo wiem ze ona po cichu liczy ze jednak w pewnej chwili sie przelame i z nia chociaz raz zatancze
( w co watpie ).
Nie unikne rowniez namawiania oraz zapewne tekstow ze panu mlodemu nie wypada itd.
Macie jakies rady ?
Co byscie zrobili w takiej sytuacji ?
Pozdrawiam serdecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irisha
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Maj 2023
Posty: 7

PostWysłany: Sro 11 Paź 2023, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet tutaj https://playchampion.com.ua/ Nie śpię do rana. W nocy trzeba odpoczywać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Zabawa do białego rana Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group