Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wzór pisma na reklamacje

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Glufua
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 3

PostWysłany: Pią 1 Gru 2017, 21:22    Temat postu: Wzór pisma na reklamacje Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim mój brat niedawno wrócił z ciepłych krajów i jest bardzo niezadowolony z wakacji. Biuro podróży trochę minęło się z prawdą co do warunków noclegowych. Poprosił mnie abym mu pomogła napisać reklamację do biura podróży ale w odpowiedzi dostaliśmy, że takie pismo wymaga specjalnego wzoru i tylko takie bedą rozpatrywane. Szukałam różnych wzorów i były identyczne to co ja napisałam wcześniej. Dlatego tu moje pytanie. Czy ktoś posiada taki wzór ? Lub orientuje się jak go napisać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lekimo21
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią 8 Gru 2017, 5:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy sklep ma gotowe wzory tego typu pism.
_________________
Artykuły florystyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glufua
początkujący
początkujący


Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 3

PostWysłany: Sob 9 Gru 2017, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ciężko w tych czasach załatwić coś samemu, ilość wniosków i różnych pism przytłacza. Zdecydowaliśmy się z bratem na wynajęcie prawników http://airlex.eu/odszkodowanie-od-biura-podrozy/reklamacje-wzor-pisma/ i mamy zapewnienia co do wygrania sprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group