Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Słoneczna Hiszpania
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jadzianna
kandydat
kandydat


Dołączył: 12 Lip 2022
Posty: 69

PostWysłany: Sob 21 Sty 2023, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hiszpania jest piękna, ale Brazylia skradła moje serce! Pojechaliśmy na wycieczkę zorganizowaną przez biuro Konsorcjum.pl. Było niesamowicie i magicznie! Rio de Janeiro zachwyca i oczarowuje swoim pięknem!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Laralla
kandydat
kandydat


Dołączył: 19 Lis 2022
Posty: 51

PostWysłany: Wto 21 Lut 2023, 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My lecimy do Brazylii! Już nie mogę się doczekać! Uwielbiam dalekie podróże i poznawanie nowych kultur. Z pełnym przekonaniem mogę polecić biuro podróży Konsorcjum.pl. Mają genialne oferty w naprawdę dobrych cenach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
laviet
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Sty 2023
Posty: 48

PostWysłany: Wto 12 Wrz 2023, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opalenie to dla mnie ważna część letnich wakacji, dlatego zawsze mam przy sobie Melanotan https://melanotan.biz/ który stosuję tuż przed wakacjami. Ten produkt sprawia, że moja opalenizna jest trwała i naturalna, a ja mogę cieszyć się słońcem bez obaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anastazja68
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Kwi 2021
Posty: 56

PostWysłany: Czw 21 Wrz 2023, 17:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My wybraliśmy na podróż poślubną Hawaje. Mieliśmy nocleg w spokojniejszej części plaży Waikiki, co było dla nas idealną opcją, bo chcieliśmy na tym wyjeździe jak najwięcej odpocząć i cieszyć się chwilą. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu i polecamy biuro Konsorcjum.pl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group