Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Pożyczka - warto ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ChangeMea
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Sie 2019
Posty: 29

PostWysłany: Wto 26 Lis 2019, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli istnieje możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, lepiej nie stracić jej, ponieważ pieniądze nie będą zbyteczne. Od ponad dwóch lat otrzymuję dodatkowy dochód z gier w kasynach. Okresowo podniosę swoją wiedzę, czytając tego bloga playgamesandwon.com na temat kasyn, aby być na bieżąco z wszystkimi wydarzeniami w świecie hazardu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 4 Gru 2019, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że warto. Gdyby nie pożyczki czy kredyty przez internet, nie miałabym dosłownie nic kupione z mebli w domu. Nie potrafię odkładać pieniędzy, dużo lepiej idzie mi spłacanie rat. Na https://www.bancovo.pl/ mozna dobrać idealnie skrojony kredyt na miarę. Po złożeniu wniosku dostaje się kilka ofert, trzeba tylko wybrać tę dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oewonga
początkujący
początkujący


Dołączył: 08 Gru 2019
Posty: 2

PostWysłany: Pon 30 Gru 2019, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady:
- przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adria_na
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Mar 2020
Posty: 23

PostWysłany: Wto 3 Mar 2020, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem czasami łatwiej jest spłacać raty aniżeli odkładać pieniądze na wybrany cel - nie ma wówczas pokusy, by wydać zgromadzone środki na coś innego. Na https://www.fintera.pl/ można wskazać interesującą nas kwotę i okres kredytowania, by po kilkunastu sekundach otrzymać listę ofert od banków i firm pożyczkowych. Dzięki temu szybko możemy znaleźć tani kredyt, który nam odpowiada, a jeśli nie posiadamy stałego dochodu i zdolności kredytowej, dobrym rozwiązaniem są chwilówki bez sprawdzania historii kredytowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rozza
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 246

PostWysłany: Sro 25 Mar 2020, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogólnie kiedyś wydawało mi się, ze nie będe brała nigdy takiej pozyczki. Jednak trafiła się sytuacja ,w ktorej potrzebowałam kasy ale jednoczesnie nie moglam sobie pozwolić na zerwanie duzej lokaty bo zbliżal sie koniec oczko Wzięlam chwilówkę i była to lepsza opcja niż bank

dla nowych klientów jest promocja i pierwsza chwilówka jest za darmo ( promocję tę ma wiele firm obecnie)
niewiele formalności
jak również kase dostałam na konto w kilkanaście minut....

https://ofin.pl/pozyczki-online-15-minut

Zerknijcie sobie tutaj.

Na stronie jest rozpiska jakie firmy dają pozyczki w 15 minut.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iklarms
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Mar 2020
Posty: 5

PostWysłany: Pią 27 Mar 2020, 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że pieniądze warto jest pożyczać tylko w podbramkowych sytuacjach
_________________
fotowoltaika Kraków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lejla
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lut 2020
Posty: 408

PostWysłany: Pią 3 Kwi 2020, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musisz jednak pamiętać, że kredyt, a pożyczka to dwie różne formy pieniężne. Ja sama od czasu do czasu korzystam z pożyczek, aby podreperować swój budzet. Na pewno jedną z lepszych ofert na rynku znajdziesz w firmie o nazwie Provema.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Figazmakiem
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Mar 2020
Posty: 51

PostWysłany: Nie 5 Kwi 2020, 15:07    Temat postu: pożyczka Odpowiedz z cytatem

Ja mam zawsze obawy co do brania pożyczek...
Z jednej strony czytam np na https://niska-emerytura.pl/szybka-pozyczka-zastrzyk-finansowy-czy-klopoty/ że są pożyczki gdzie mozesz zwrócić tylko tyle, ile wziąłeś, bez żadnego oprocentowania,
a z drugiej zawsze się boję że mimo tego moge nie mieć potem kasy żeby to zwrócić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
angie33
bywalec
bywalec


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 106

PostWysłany: Czw 25 Cze 2020, 12:19    Temat postu: Kredyt Odpowiedz z cytatem

Ciekawą ofertę ma stronę https://sprintmoney.pl/ warto się z nią zapoznać jeśli szukacie czegoś ciekawego. U mnie się sprawdziło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Sro 26 Sie 2020, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są oferty jak np.https://wygodnepozyczki.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd, jednakże ważne jest to by każdą pożyczkę odpowiednio i dojrzale przemyślec. W internecie jest wiele informacji o tym czym np. różni się pożyczka długoterminowe od społecznościowej itd. Takie różnice też są istotne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group