Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dobra praca
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
waaldeczek
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Maj 2021
Posty: 15

PostWysłany: Pon 19 Lip 2021, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w naszym kraju można znaleźć dobrze płatną pracę. Jak posiada się wykształcenie wyższe to o taką pracę łatwiej. Oczywiście praca za granicą to tez dobra opcja.
Poza tematem. Polecam sklep https://album-na-zdjecia-wklejane.pl/ Mają atrakcyjną ofertę albumów z drewna. Taki album może być spersonalizowany. Dzięki okładce z drewna album przetrwa wiele lat, a fotografie pozostaną nietknięte. Szczerze polecam!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
bywalec
bywalec


Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro 21 Lip 2021, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra praca to z pewnością dobrze płatna praca. Taką można znaleźć na przykład w Niemczech. Sama zaczęłam się interesować pracą opiekunki dla seniorów i na https://eopiekunka.pl/oferty-pracy/ znalazłam interesujące oferty. Na zachodzie takie zajęcie obecnie jest mocno doceniane, więc warto się zainteresować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1178

PostWysłany: Sro 28 Lip 2021, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto sprawdzić oferty za granicą. Poza tym bezpieczniej jest zaufać agencji pracy tymczasowej. Ja od siebie mogę polecić MG Solutions. Myślę, że sprostają waszym oczekiwaniom. Oferują sporo różnorakich prac - zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eulalia.moore
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2021
Posty: 1
Skąd: Kobiernice

PostWysłany: Sro 28 Lip 2021, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepsza praca to taka, w której sami jesteśmy dla siebie szefem. Otworzyłam swój własny sklep już jakiś czas temu i bardzo polecam. Oczywiście trzeba pamiętać, aby zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne rzeczy takie jak np. kasa lub odpowiednie opakowania dla produktów.
_________________
materiały opakowaniowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
renia21
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Maj 2017
Posty: 188
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob 31 Lip 2021, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam, że i w Polsce można sobie ładnie zarobić nie opuszczając kraju na stałe za dochodem. Zobaczcie tutaj https://imex-logistics.pl/Praca.html praca na miejscu w biurze albo i jako kierowca. Transport się rozwija, zreszta własnie w imex logistics widać to najbardziej po kolejnych ciekawych kontraktach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kornelka33
gaduła
gaduła


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 270

PostWysłany: Wto 24 Sie 2021, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie samo zdanie jak anianita. Wiele osób decyduje się na podjęcie pracy opiekunki w Niemczech. Nie ma się czemu dziwić skoro to zajęcie naprawdę mocno doceniane. Jeśli chcesz na ten temat zdobyć cenne i przydatne informacje warto zajrzeć sobie do tego artykułu poradnikowego https://doba.pl/wroclaw/artykul/praca-jako-opiekunka-w-niemczech-na-czym-polega-jak-sie-dostac-/36343/15/noa123 .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anna_199
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2020
Posty: 147

PostWysłany: Sro 25 Sie 2021, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w znalezieniu lepszej pracy pomogą kwalifikacje zawodowe uśmiech Za darmo można zrobić (polecam sprawdzić ofertę Cosinusa)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiera22
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Kwi 2019
Posty: 565

PostWysłany: Pią 10 Wrz 2021, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Kolb Sohn przyjmuje do pracy instalatorów sanitarnych, ogrzewania, wodno-kanalizacyjnych, jako monter wentylacji albo jako elektryk. Praca na terenie Niemiec. Niemiecka umowa i dobra stawka. Więcej informacji można uzyskać w Bytomiu - Rynek ul. Gliwicka 15 albo na maila rekrutacja.kolb@gmail.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Pon 27 Wrz 2021, 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W najlepszej sytuacji od lat jest branża IT gdzie pracy jest w brud o czym świadczy chociaż portal https://teamquest.pl/o-nas specjalizujący się w pracy dla IT. Mają masę ogłoszeń jak i sami wykonują outsourcing pracowników IT dla firm. Jak jesteś informatykiem z wiedzą to wygrałeś życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Paź 2021
Posty: 245

PostWysłany: Nie 10 Paź 2021, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam fajnego bloga na którym też znalazłam lista obecności pdf to fajne i pomocne artykuły . O biznesie i prowadzeniu biznesu jest wiele napisane. Zobaczcie i poczytajcie i korzystajcie z gotowych wzorów dokumentów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group