Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ubrania nie tylko dla szczupłych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tymekalex91
początkujący
początkujący


Dołączył: 12 Paź 2016
Posty: 2
Skąd: Poland

PostWysłany: Wto 21 Lis 2017, 14:03    Temat postu: Ubrania nie tylko dla szczupłych Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze to nie tylko mój problem ale i wielu innych osób. Ja zmagam się z nadwaga od kilku dobrych lat. Po pierwszej i drugiej ciąży doszłam w szybko do siebie, jednak po trzeciej już nie było tak prosto i nadal nie jest. Dlatego mam coraz większy problem ze znalezieniem dla siebie ubrań. Zaczęłam więc od oczywistego przeszukałam internet i znalazłam kilka fajnych sklepów dla siebie, jednak nie są to ubrania dość tanie, a jak pewnie przypuszczacie inaczej leżą na mnie, a inaczej wyglądają na osobie na zdjęciu. Dlatego zaczęłam poszukiwania sklepów z materiałami z których jestem sama w stanie uszyć ciuchy. Tak trafiłam na tkaniny dziecięce sklep internetowy https://ortodoncjakabaty.pl/aparat-ortodontyczny-na-zeby i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Dlaczego sklep z tkaninami dla dzieci, a na pewno wiecie, że inne standardy są dla nas dorosłych, a inne dla maluszków. Kupując takie tkaniny w sklepie jestem pewna, że są bezpieczne. Od kliku miesięcy szyję ubrania dla siebie, co wiąże się z mniejszą ilością wydanych pieniędzy na ciuchy i zawsze leżą tak jak chcę. Zaczęłam nawet szyć dla sowich dzieci jak na razie sukienki na święta czy urodziny ale każdy mówi, że wyglądają pięknie na moich maluszkach. Dlatego jeżeli nie możecie znaleźć nic fajnego dla siebie zajrzyjcie na tkaniny dziecięce sklep i tam wybierzcie co Wam pasuje. Jasne szycia też się uczyłam ale przez You tuba i powiem, że długo nauka nie zajmuje. Polecam ubierajcie się tak, abyście wyglądały modnie i ładnie niezależnie od wagi.

Ostatnio zmieniony przez tymekalex91 dnia Pią 7 Gru 2018, 11:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
barksi
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sty 2018
Posty: 739

PostWysłany: Sob 28 Lip 2018, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdego rodzaju ubrania dostaniesz w second handach, tam jest naprawdę duży wybór, a jak szukasz angielskiego stylu, to tego typu ciuchy znajdziesz w https://www.facebook.com/SecondHandFromLondonKatowice/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yours
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 144

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aż nie chce mi się mówić, jak często szukam ubrań dla puszystych. Już mnie to denerwuje, jednak co ja mogę poradzić - muszę, bo inaczej nie miałabym w czym chodzić. Jednak teraz postanowiłam coś dla siebie robić i na pewno nie pozwolę sobie na to, żeby tak wyglądać. Szczególnie, że przeczytałam tutaj https://opinie-konsumentow.pl/nadwaga-i-otylosc-roznice-przyczyny-i-choroby-ktore-powoduja/ , co złego "robi" nadwaga i co złego robi otyłość. Muszę z tym walczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kajtek102
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lip 2019
Posty: 51

PostWysłany: Wto 6 Sie 2019, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja znajoma w trakcie ciąży nosiła tylko ubrania ciążowe i los tak chciał, że niektóre dalej nosi, bo pasują Confused dobrze, że chociaż kurtki ciążowe, które kupiła były naprawdę ładne. oceńcie sami: https://www.elpasa.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group