Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Wto 4 Sie 2020, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w wyprawce na pewno musi być mnóstwo ubranek w różnych rozmiarach bo maluszek szybko rośnie uśmiech na pewno śpioszki-pajacyki, czy body dziecięce rozpinane z przodu będą ok uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pon 10 Sie 2020, 0:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://dzieciecyswiat.com.pl/ możecie znaleźć wszystko co potrzebne do skompletowania wyprawki dla dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Wto 25 Sie 2020, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyprawka dla dziecka to w sumie stała lista niezbędnych rzeczy. Kwestia, gdzie będziecie robić zakupy. Takie rzeczy jak wózki, foteliki, zabawki i różne akcesoria to w sklepie Neduo można wybrać. Z resztą sami na https://neduo.pl/ możecie sprawdzić, jet w czym wybierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 207

PostWysłany: Pią 18 Wrz 2020, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejszą pozycją na liście wyprawki jest wózek. Właśnie dlatego trzeba poszukać wózka wytrzymałego i wygodnego. Takiego, który wpisze się w Twoje wymagania. Ja zdecydowałam się na Riko Nano Pro, który przekonał mnie do siebie tym, że siedzisko spacerówki jest na tyle duże, że spokojnie może w nim jeździć 3 -letnie dziecko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barb
początkujący
początkujący


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto 22 Wrz 2020, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele bardzo dobrych blogów, dzięki którym możesz zrobić listę potrzebnych rzeczy dla swojego dzieciątka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Sro 23 Wrz 2020, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo że z wyprawki zawsze najtrudniej kupić wózek a właściwie to jego wybór nie jest łatwy ale ja dostałam od rodziców wózek 2 w 1 x-lander gondola/ spacerówka i mój Staś wygodnie się w nim wozi Very Happy Bez problemu sama go składam, gdy jedziemy za miasto. Duże koła amortyzują wstrząsy i są stabilne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Julia87
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Paź 2020
Posty: 10

PostWysłany: Pon 5 Paź 2020, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z ważniejszych rzeczy są ubranka niemowlęce. Cudne wzory widziałam na https://abc-bobasa.pl/ubranka-dla-noworodka-i-niemowlaka-170.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lhomenick
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Paź 2020
Posty: 4
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 30 Paź 2020, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wyprawkę kompletować stopniowo, dobrze jest też zrobić sobie wcześniej dokładną listę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fidelka
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Lis 2020
Posty: 6

PostWysłany: Sob 21 Lis 2020, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lhomenick napisał:
Warto wyprawkę kompletować stopniowo, dobrze jest też zrobić sobie wcześniej dokładną listę.


Albo pobrać sobie z jakiejś strony / artykułu. Sporo tego w Internecie. Gdybym miała wskazać top 3 rzeczy jakich nie może zabraknąć to na pewno: wózek, łóżeczko i smoczek Very Happy Warto poszukać dobrych ofert i zamówić przez Internet, chociaż niekiedy w sklepach stacjonarnych są takie same ceny, a nie trzeba płacić za przesyłkę. Ostatnio trafiłam na fajny sklep z dobrymi cenami - smoczek bibs chyba jeden z najtańszych jakie znalazłam. Podrzucam tutaj , gdyby ktoś potrzebował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Flawia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Cze 2020
Posty: 25
Skąd: Zyrardów

PostWysłany: Czw 3 Gru 2020, 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dzisiejszych czasach wszystkiego mamy w brud,każda mama na długo przed porodem,dokładnie zbiera wszelkie informacje od znajomych,z różnych blogów i for by nie odkładać tego na później.Z doświadczenia wiem,że pierwsza wyprawka jest bardzo ważna,ale tak na prawdę życie,dziecko i czas po porodzie,po przyjściu do domu, wszystko zweryfikuje,nie zawsze to,co przyda się jednej mamie,będzie też przydatne innej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 9 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group