Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla dziecka
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Maddika
bywalec
bywalec


Joined: 01 Oct 2021
Posts: 138

PostPosted: Mon 27 Feb 2023, 17:56    Post subject: Reply with quote

Tak, Bebilon dalej w DOZie w dobrej cenie, opłaca się u nich kupować, nie ma co przepłacać.
Back to top
View user's profile Send private message
Klarysynka
kandydat
kandydat


Joined: 04 Jan 2020
Posts: 89

PostPosted: Tue 28 Feb 2023, 10:39    Post subject: Reply with quote

Po rzeczy do wyprawki zajrzyj koniecznie do sklepu CebaBaby - https://cebababy.eu/. Świetny sklep, duży wybór, znajdziesz u nich pościel, kocyki, przewijaki różnego typu, poduszeczki - przytulanki. Są tam też poduszki do karmienia dla mam - bardzo wygodne i ładne.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3775

PostPosted: Mon 6 Mar 2023, 6:56    Post subject: Reply with quote

Dla dziecka polecam kupić suchy basen który zapewnia niesamowitą rozrywkę. Osobiście kupiłam taki w sklepie https://www.tutula.pl/Baseny-suche-c8. Suchy basen z kulkami to atrakcja idealna zarówno dla tych najmłodszych, jak i nieco starszych dzieci. Poza wysoka estetyka firma dba o to aby zapewnić najmłodszym użytkownikom pełne bezpieczeństwo więc wykonuje produkty przy użyciu wyłącznie sprawdzonych i wysokiej jakości materiałów. Przy czym ceny jakie oferują są bardzo przystępne.
Back to top
View user's profile Send private message
LKyper
początkujący
początkujący


Joined: 17 Mar 2023
Posts: 5

PostPosted: Fri 17 Mar 2023, 10:09    Post subject: Reply with quote

Powiedz mi proszę, kto używał wózka Anex, co możesz powiedzieć? Bezpieczeństwo mojego dziecka jest dla mnie bardzo ważne. Doradzaliśmy tej firmie, teraz o tym myślimy.
Back to top
View user's profile Send private message
lenkaa
guru
guru


Joined: 15 Apr 2021
Posts: 3775

PostPosted: Tue 28 Mar 2023, 12:23    Post subject: Reply with quote

Bardzo bogaty asortyment jeśli chodzi o dzieci posiada jeden z rewelacyjnych sklepów https://caretero.pl/. Polecam.
Back to top
View user's profile Send private message
Pepi983
bywalec
bywalec


Joined: 26 Jun 2020
Posts: 217

PostPosted: Mon 3 Apr 2023, 20:23    Post subject: Reply with quote

Wybór wózka jest zdecydowanie jednym z cięższych w wyprawce. Też stoję właśnie przed tym wyborem i długo szukałam swojego ideału. W oko wpadł mi Cavoe Axo Style. Słyszeliście kiedyś o nim?
Back to top
View user's profile Send private message
pepitka
początkujący
początkujący


Joined: 11 Feb 2023
Posts: 4

PostPosted: Mon 3 Apr 2023, 20:53    Post subject: Reply with quote

Wyprawka szkolna, przedszkolna? Jeśli szukacie czegoś dla starszaków to zerknijcie sobie na ubrania dla dziaciaków od Hibou https://hibou.pl/pl/menu/dzieci-184.html Mają takie klasyczne modele, nie ma jakiegoś szaleństwa kolorów, ale mi się o właśnie podoba uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
kamaika
kandydat
kandydat


Joined: 20 Feb 2022
Posts: 90

PostPosted: Sun 30 Apr 2023, 8:29    Post subject: Reply with quote

A wiecie czy Bebilon dalej jest na promocji w DOZie?
Back to top
View user's profile Send private message
andżelisia1
maniak
maniak


Joined: 16 Mar 2021
Posts: 1129

PostPosted: Fri 5 May 2023, 11:21    Post subject: Reply with quote

A może warto jednak wybrać kocyk bambusowy ? Właśnie widziałam, że można tutaj kupić bardzo starannie wykonane kocyki i to w atrakcyjnej cenie co jest też ważne
Back to top
View user's profile Send private message
hanusiek11
bywalec
bywalec


Joined: 22 Nov 2021
Posts: 113

PostPosted: Sat 27 May 2023, 21:27    Post subject: Reply with quote

W wyprawce ważną rolę odgrywa wózek. Riko Basic Sport jest wózkiem dobrym na każdy teren, a w dodatku będzie służyć całe wózkowanie. To wózek wyjątkowo zgrabny i dobrze przemyślany. Z czystym sumieniem polecam.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23  Next
Page 21 of 23

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group