Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Pon 31 Paź 2022, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze, że w doz nadal jest Bebilon w dobrej cenie bo jeszcze kupujemy, a doz mamy blisko uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pepi983
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Cze 2020
Posty: 212

PostWysłany: Wto 8 Lis 2022, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając wózka, polecam zastanowić się nad Riko basic. Jest bardzo bezpieczny, kosztuje niewiele ponad tysiąc złotych, a jego jakość jest zachwycająca
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rachela
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Lip 2021
Posty: 300

PostWysłany: Pią 18 Lis 2022, 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o medyczne zakupy to polecam Wam odwiedzić sklep internetowy Sanbello. W jego ofercie znajdziecie między innymi takie kosmetyki dla maluchów: https://sanbello.pl/dziecko/pielegnacja/oliwki .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Pon 5 Gru 2022, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśl też o zakupie mleka modyfikowanego. Ja nie karmiłam piersią i od samego początku podawałam dziecku mleko modyfikowane Bebilon AR ProExpert przeciwko ulewaniu. Bardzo dobrze mała je tolerowała, zresztą wciąż je pije. Nie jest to dla mnie żaden problem, z zakupem tego mleka też jest ok, bo w każdej stacjonarnej aptece sieci DOZ można je kupić w dobrej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MichalinaO
bywalec
bywalec


Dołączył: 04 Sty 2020
Posty: 142

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 5:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre jakościowo rzeczy do wyprawki są w sklepie online Ceba Baby - https://cebababy.eu/. Ja tam kupowałam kocyk, pościel, poduszeczkę, a także super przewijak, który u nas bardzo się sprawdził (przewijak twardy na łóżeczko- bardzo wygodny i bezpieczny).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
viola
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 21

PostWysłany: Wto 13 Gru 2022, 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, to bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1270

PostWysłany: Pon 19 Gru 2022, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto mieć też w domu zestaw do nebulizacji. Ja go zamówiłam na stronie https://helpmedi.com.pl/produkt/nebucare-zestaw-do-nebulizacji-niemowlat-i-dzieci/ to produkt bardzo pomocny jeśli nasz niemowlak choruje. Myślę, że zainteresuje was ta ich oferta. Koniecznie zobaczcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hanusiek11
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2021
Posty: 111

PostWysłany: Pon 26 Gru 2022, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno przyjdzie czas na poszukiwania wózka. W moim przypadku nie były one łatwe. Długo rozglądałam się za takim, który będzie odpowiadać moim oczekiwaniom, a przy tym nie będzie zbyt drogi. W końcu znalazłam Cavoe Osis i ten właśnie zamierzam kupić. Jestem pewna, że będzie służyć mi do końca wózkowania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zuz
kandydat
kandydat


Dołączył: 28 Gru 2022
Posty: 42

PostWysłany: Pią 30 Gru 2022, 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, polecam wam https://fajnezabawki.eu/ dużo do wyboru fajnych zabawek i artykułów np. do domu i ogrodu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Pią 30 Gru 2022, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daje znać, że Bebilon nadal jest w dobrej cenie w DOZie, ja już nawet online nie zamawiam tylko tam kupuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następny
Strona 19 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group