Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim rodzicom, którzy szukają rozwiązania na zużyte pampersy oraz pieluchy mogę polecić kosze na zużyte pieluchy . Moim zdaniem ten kosz sprawdza się fenomenalnie, pozwala w prosty sposób zachować porządek oraz odpowiedni zapach w pomieszczeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maddika
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Paź 2021
Posty: 138

PostWysłany: Wto 28 Gru 2021, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oo a o mleko dla dzieci z alergią pokarmową nie tak łatwo, muszę zapytać o ten Bebilon w doz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
humbelina
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Lut 2021
Posty: 175

PostWysłany: Sro 9 Lut 2022, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mleko modyfikowane Bebilon można kupować w aptekach stacjonarnych sieci DOZ w tych samych cenach co w necie. Mają atrakcyjne ceny, nie trzeba już zamawiać, dla mnie też to jest wygodniejsze. Ja wybieram mleko Bebilon AR ProExpert i jestem z niego bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arlett
kandydat
kandydat


Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 60

PostWysłany: Sob 12 Lut 2022, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie model wózka Osis z https://cavoe.eu/ Jeśli interesuje cię typowo miejski wózek to jestem pewna, że będziesz bardzo zadowolona z tego modelu. My go mamy i uwielbia, Super się go prowadzi. Ma regulowaną rączkę, więc wysoka osoba nie będzie się musiała przy nim garbić na spacerze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Pon 21 Mar 2022, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest by wybrać dobre chusteczki nawilżane dla dzieci , które nie będą powodować podrażnień. Wiadomo, że skóra maluszka jest wrażliwa, więc najlepiej sprawdziłyby się chusteczki, które zawierają w składzie aloes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamaika
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2022
Posty: 90

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 16:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie też wygodniej stacjonarnie kupić w doz niż szukać po internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barto776
maniak
maniak


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 1255

PostWysłany: Czw 31 Mar 2022, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bezpieczeństwo dzieci podczas podróży samochodem to podstawa, dlatego polecam Wam nosidełka samochodowe oraz inne produkty z oferty tego sklepu. Czy ktoś z Was również korzystał z ich oferty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Sro 6 Kwi 2022, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uśmiech uśmiech

Ostatnio zmieniony przez westeroswinterfell dnia Nie 24 Lip 2022, 18:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Wto 24 Maj 2022, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wyprawka nie może obyć się bez szumisia https://whisbear.com/pl/blog/ladnebebe-whisbird-ukolysze-dziecko-takze-w-podrozy/ . Jest to nieoceniony gadżet, który pomaga zasnąć dziecku i przyczynia się do jego dłuższego, spokojniejszego i bardziej jakościowego snu. Niewątpliwie, warto pamiętać o nim przy kompletowaniu wyprawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malina99
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Kwi 2021
Posty: 58

PostWysłany: Wto 31 Maj 2022, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jezeli szukasz materacyka do lozeczka to polecam ten model https://materacyk.pl/produkt/materac-lateksowy/\
bardzo dobry produkt, materac jest zdrowy dla kregoslupa dziecka, posiada pozytywne opinie wsrod klientow- takich jak ja oczko kupilam synkowi i jestem zadowolona z tego zakupu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 16 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group