Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wyprawka dla dziecka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Czw 10 Maj 2018, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wózek dla dziecka, to jaki polecacie? Znacie jakieś fajne modele? Patrzyłam na taki https://www.bobowozki.com.pl/wozki-dzieciece/wielofunkcyjne/polskie-bestsellery/p/roan-bass-soft-wozek-gleboko-spacerowy-z-torba-pielegnacyjna-6294.php Podobają się wam wózki tego typu? Są wygodne i praktyczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lut 2016
Posty: 737

PostWysłany: Pon 28 Maj 2018, 7:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o takim rozwiązaniu jak pieluchy wielorazowe dla noworodka? Czytałam o tych pieluchach trochę na blogach i przyznam, że się zastanawiam poważnie. Faktycznie może to być bardziej ekologiczne rozwiązanie niż pieluchy jednorazowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Sro 30 Maj 2018, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że może Ci przypaść do gustu taki wózek spacerowy chicco. Z tego, co wiem, to jest to bardzo znana marka wózków dziecięcych. Moja znajoma ma taki wózek i bardzo sobie go chwali. Może faktycznie warto spróbować?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rodzic1984
początkujący
początkujący


Dołączył: 01 Cze 2018
Posty: 2

PostWysłany: Pią 1 Cze 2018, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze na początku sprawdzam metki. Ubranka muszą oddychać. Zwykle wybieram bawełniane, lniane i tanie rzeczy dla dzieci. Ostatnio zamówiłam z tej strony: https://wszystkodlamaluszka.com.pl/ uśmiech Zobaczymy, czy spodoba się mojej Hani uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sob 2 Cze 2018, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczcie sobie otulacz dla niemowlaka https://www.tinystar.pl/KOKONY-NIEMOWLECE/79 Dzidziuś czuje sie w nim jak w brzuszku u mamy. Można go wkładać do łóżeczka, z łatwością dzięki otulaczowi układa się dziecko na boku, co jest szczególnie ważne w sytuacji, kiedy sie dzieciom ulewa. Wkładajac na przykład do wózka otulacz pełni tez funkcję amortyzatora, amortyzując wstrząsy podczas jazdy, no i dodatkowego materacyka. Fajna oferta, a wybór ogromny i w róznych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mammeczka
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Cze 2018
Posty: 2
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 29 Cze 2018, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! :)

W wyprawce dla dzieci nie można zapominać o szczoteczce! I odpowiedni kubek do płukania zębów też się przyda - tak, aby wyrobić w dziecku dobre nawyki. Ja kupiłam mojej Milence właśnie komplet, który jest w linku (bo uwielbia króliczki) i naprawdę dużo chętniej myje zęby. Niby głupota, a podziałała super - czasem było ją tak ciężko namówić żeby je umyła, że szok...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mczay
maniak
maniak


Dołączył: 24 Maj 2018
Posty: 1098

PostWysłany: Sob 28 Lip 2018, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziecko potrzebuje bardzo dużo ubranek niemowlęcych w różnych rozmiarach, gdyż jak wiemy szybko rośnie. Przy wyborze ubranek niemowlęcych polecam Ci skorzystać ze strony: http://sklep.pinokio.net.pl . Jest tutaj szeroki wybór ciuszków niemowlęcych w dobrej cenie, w związku z czym nie dość że na pewno wybierzesz coś dla swojego malucha, to jeszcze nie stracisz przy tym fortuny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pomna
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Lip 2018
Posty: 5

PostWysłany: Wto 31 Lip 2018, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. A czy Waszym zdaniem warto kupić laktator? Zastanawiam się, czy na przykład coś stąd byłoby ok https://www.sw-elzbieta.com/czy-warto-kupic-laktator/ Co na ten temat myślicie?
_________________
Myślę, że aby przeżyć, trzeba znaleźć w sobie coś, co się lubi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 64

PostWysłany: Sro 8 Sie 2018, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wózek, łóżeczko to chyba jedne z podstawowych rzeczy jeżeli chodzi o wyprawkę dla dziecka. Musicie też na pewno zaopatrzyć się w smoczki, butelki do karmienia, oraz zapas właśnie jedzenia odpowiedniego dla niemowląt. Również intaraktywne zabawki proponowane przez sklep Nodik też będą bardzo ważną rzeczą dla waszych dzieci. Jeżeli chcesz zaopatrzyć się w takie akcesoria to ofertasklepu internetowego Nodik powinna Cie zaciekawić. Ja to od dawna stawiam na zakupy internetowe

Ostatnio zmieniony przez FrankieeFran dnia Czw 23 Sie 2018, 7:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmaSS
bywalec
bywalec


Dołączył: 01 Maj 2018
Posty: 176

PostWysłany: Pią 10 Sie 2018, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko wózki dziecięce, zabawki i inne akcesoria są ważne. Nie możecie zapomnieć o zaaranżowaniu pokoju dziecięcego. W sklepach internetowych bez problemu też zamówicie odpowiednie łóżeczka czy też dywany do pokoju dziecięcego. Ja już wybieram takie rzeczy do mojego mieszkania Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze dzieciaczki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Strona 2 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group