Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Rzęsy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katia
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 4

PostWysłany: Czw 10 Maj 2018, 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadaloby sie na tak wazne wydarzenie odpowiednio przygotowac jesli chodzi o makijaz. W sieci mozna znalezc niezliczona liczbe inspiracji .. czasami czlowiek nie wie na co sie zdecydowac. Samo malowanie rzes powoli odchodzi do lamusa. Pozostaje tez kwestia odnosnie tego czy mamy wystarczajaco geste rzesy. Moja znajoma jest bardziej zorientowana w tym temacie dlatego tez ostatnio sie jej podpytalam o pare rzeczy. Najlepszym rozwiazaniem stosowanym przez profesjonalistow sa aktualnie rzesy objetosciowe - https://www.poshlashes.com/pl,rzesy.html (mozna takze na stronie w zakladkach zobaczyc jak wygladaja przed i po) Z tego co widze to ma bardzo duzo klientek zadowolonych wlasnie z takiego efektu. Do tego jest on trwaly ze wzgledu na zastosowane najwyzszej jakosci skladniki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pitupitu
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 86

PostWysłany: Wto 15 Maj 2018, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie jeszcze tusze do rzęs polecacie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Wto 15 Maj 2018, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele miejsc, gdzie można kupić kosmetyki. Chociażby wszystkim znane allegro - znajdziecie tam praktycznie wszystko, również kosmetyki do makijażu. Ja właśnie przeglądam ofertę tuszy do rzęs i raczej zdecyduję się na ten https://allegro.pl/kategoria/oczy-tusze-do-rzes-45666?string=Lash%20Sensational&marka=Maybelline . Słyszałam już kiedyś o nim dobrą opinię, podobno wcale się nie osypuje i jest długotrwały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 213
Skąd: Lubin

PostWysłany: Sob 9 Cze 2018, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja poradziłam się na infolinii w aptece internetowej i doradzili mi ten preparat: https://aptekapomocna24.pl/product-pol-4667-LONG4LASHES-serum-przyspieszajace-wzrost-rzes-3ml.html. Już kilka miesięcy go używam i widze znaczną poprfawe kondycji moich rzes. Wreszcie sa grube i widać je z daleka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skuwka
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Sty 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sro 19 Cze 2019, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma się co bać zrobienia sobie naturalnych rzęs w salonie kosmetycznym, nie jednak co chwilę na to kobiety się decydują i nasze rzęsy wcale na tym nie ucierpią. W salonie kosmetycznym Exclusive Lashes można dobrać kolor takich sztucznych rzęs i je dokleić. Oko od razu będzie się wydawało większe. Będzie podkreślone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group