Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie garnitur
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klarka12
maniak
maniak


Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 1011

PostWysłany: Pon 4 Paź 2021, 4:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej porównać sobie kilka ofert. Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma co garnituru kupować w sieciówkach, bo jakość daje wiele do życzenia. Moj mąż garnitury kupuje głownie w https://sklep.dastan.pl/ bo nie dość, że to polska marka, to macie pewność do do idealnych krojów i oczywiście jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hubert37
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 05 Paź 2021
Posty: 726

PostWysłany: Pią 29 Paź 2021, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodatki do garnituru są ważne, tak samo jak wybór dobrego biura wirtualnego,któe nei pochłonie lwiej części Twoich zarobków. Skorzystaj z Optioffice wirtualne biuro https://optioffice.pl/biuro-wirtualne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arlettena
bywalec
bywalec


Dołączył: 21 Cze 2019
Posty: 230

PostWysłany: Pon 28 Mar 2022, 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się tak podłączę, bo mam podobną potrzebę (ślub na koniec sierpnia), ale myślę o MTM ze względu na wymiary 182/112, 106 w pasie i gotowe zestawy raczej odpadają. Czy ktoś może polecić gdzie mogę ewentualnie kupić gotowy zestaw w takich wymiarach albo gdzie uszyć w okolicach Olsztyna? Budżet 3000 zł - oczywiście dla mojego faceta oczko

Poza tym jakieś opinie o oxfordach?

Bierzemy pod uwagę takie klasyczne pantofle męskie w tym właśnie sklepie. Czy warto?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matylda1985
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 32

PostWysłany: Nie 24 Kwi 2022, 10:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrej jakości garnitur przyda się do pracy, ale również na okazjonalne wyjścia, myślę, że po prostu każdy mężczyzna powinien w swojej szafie mieć taki garnitur. Zerknijcie sobie na ofertę https://www.madortex.pl/oferta. Garnitury na różne potrzeby, różne kolory i wzory, dopasowane do figury, do wzrostu, do wagi. Mąż u nich kupował i naprawdę garnitur jest wygodny i dobrze wykonany
_________________
kocham żyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group