Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent na parapetówkę
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
uzka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 907

PostWysłany: Czw 28 Lis 2019, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sklepie https://www.edibazzar.pl/ ostatnio widziałam fajne organizery, na pewno przydadzą się w nowym mieszkaniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wang
maniak
maniak


Dołączył: 17 Lut 2016
Posty: 1412

PostWysłany: Czw 12 Gru 2019, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze polecam zajrzeć do Bokono: https://bokono.pl/pl/producer/Malinowy-Nos/454. Mają w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji do domu. Bardzo spodobały mi się właśnie te beczułki, uważam, że na prezent sprawdzą się idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lubowa
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 108

PostWysłany: Sro 18 Gru 2019, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niedawno była na parapetówce i dałam w prezencie suszark do włosów bo o to mnie kuzynka poprosiła uśmiech, wybrałam babyliss, bo tą markę znam i mam dużo ich urządzeń,są świetnej jakości i super trwałe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gibran4
gaduła
gaduła


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 425

PostWysłany: Sob 21 Gru 2019, 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może karykatura? Jest to na pewno coś innego, coś oryginalnego. Ja znalazłam taką opcję prezentową na stronie http://malarstwo-rysunek.pl/ Akurat zamawiałam na rocznicę ślubu, ale też na parapetówkę fajnie się sprawdzi na pewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chance94
początkujący
początkujący


Dołączył: 03 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 3 Sty 2020, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne są prezenty dekoracyjne, jak na przykład obrazy, wazony, figurki ceramiczne, donice.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bradtke.johanna
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Sty 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 27 Sty 2020, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej postawić na coś użytecznego, na przykład komplet kubków, talerzy czy jakiś kwiat w donicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malinka11
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Paź 2019
Posty: 357

PostWysłany: Sro 5 Lut 2020, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

praktyczne rzeczy to każdy kupuje, ja bym wybrała śmieszne prezenty ze sklepu internetowego, przynajmniej byłoby oryginalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
streich.brendon
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pią 14 Lut 2020, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie prezent na parapetówkę to powinno być coś użytecznego, co przyda się w nowym mieszkaniu. Można postawić na przykład na zestaw ręczników kąpielowych https://reczniki-zwoltex.pl/, które służą do codziennego użytku, ale mogą także dekorować łazienkę, jeśli wybierzemy je w odcieniach pasujących do wystroju.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
qskiles
początkujący
początkujący


Dołączył: 15 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 15 Lut 2020, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, powinno to być coś funkcjonalnego, co potem przyda się właścicielom nowego mieszkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Czw 27 Lut 2020, 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie wszystko zależy od tego kogo obdarowujemy. Moim sprawdzonym pomysłem w wielu przypadkach okazała się dobra książka. Z racji, że sam sporo czytam, więc cyklicznie zamawiam nowe pozycję. Często w jednej paczce kupuję coś ekstra na czyjeś urodziny czy rocznicę. Tania księgarnia : https://www.taniaksiazka.pl/wiktor-i-hanka-wojna-i-milosc-tom-3-jolanta-maria-kaleta-p-1328925.html , w której zamawiam przez internet książki działa już jakiegoś czasu. Nigdy nie było problemu z dostawą. Mają też rabaty dla stałych klientów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group