Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Prezent na parapetówkę
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Nie 24 Wrz 2017, 22:09    Temat postu: Prezent na parapetówkę Odpowiedz z cytatem

Cześć. Możecie mi coś doradzić w kwestii prezentu na parapetówkę? Ja rzadko chodzę na takie imprezy dlatego średnio się orientuje, co się kupuje z takiej okazji. Myślałam o jakimś ładnym, nowoczesnym obrazie. Uważacie, że wypada coś takiego dać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 25 Wrz 2017, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi dobrze, choć ciężko trafić w gust i wystrój. Bo jak nie będzie pasować to pewnie wyląduje w szafie.
Ja nie tak dawno byłam na parapetówie u znajomej pary i postawiłam na coś praktycznego. Kupiłam im dzbanek filtrujący Brita Elemaris METER XL MX Plus. Wiadomo jak to jest z wodą w miastach z reguły jest zakamieniona, więc takie coś zawsze się przyda. Do tego jest duży i ładnie wygląda. Znajomym bardzo spodobał się pomysł i chętnie z niego korzystają Smile
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna91
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33

PostWysłany: Pon 25 Wrz 2017, 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi prezentami niestety tak jest,że nigdy nie mamy stuprocentowej pewności czy trafimy w gust drugiej osoby. Liczy się przede wszystkim gest. Ja uważam,że obraz to bardzo dobry pomysł na prezent - szczególnie właśnie na parapetówkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Babcia_Jadzia
bywalec
bywalec


Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 154

PostWysłany: Wto 26 Wrz 2017, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega na parapetówkę od rodziców dostał coś takiego https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-acer-swift-1-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/5165/ Nie ma nigdzie sprecyzowanych prezentów jakie daje się na parapetówkę, dlatego laptop to raczej praktyczny i użyteczny prezent dla gospodarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agus123
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Kwi 2017
Posty: 57

PostWysłany: Wto 26 Wrz 2017, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jednak będzie ten obraz. Jeśli się nie spodoba, trudno. Jak już ktoś wcześniej wspomniał liczy się przede wszystkim gest i pamięć. Może znacie jakieś sprawdzone sklepy z ładnymi obrazami? Będę wdzięczna za wszelkie namiary oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dalila
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Wrz 2017
Posty: 47
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2017, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio bardzo ładne widziałam w OBI, zwłaszcza spodobało mi się kilka tryptyków. A poza tym nie są drogie uśmiech
_________________
Zacznij tam, gdzie jesteś. Użyj tego, co masz. Zrób, co możesz!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna91
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Lis 2016
Posty: 33

PostWysłany: Sro 27 Wrz 2017, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od siebie mogę podrzucić Ci namiar na http://www.topprints.pl/obrazy-w-ramkach/kategorie . Mnie już kilka obrazów wpadło w oko. Jak sobie przejrzysz,na pewno też uda się coś wybrać. Mają sporą ofertę i co najważniejsze - ceny nie odstraszają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matrimonio
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Lip 2014
Posty: 409

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się pytam, co gospodarze chcą dostać. To najlepsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majaturchan
kandydat
kandydat


Dołączył: 17 Lip 2015
Posty: 13

PostWysłany: Czw 16 Lis 2017, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakiś dodatek do domu, na przykład drewniany? Drewno jest o tyle bezpieczne, że pasuje do większości wnętrz, bez względu na to jaki kolor dominuje w pomieszczeniach czy jaki styl - jeśli nie wiesz, jak mają urządzone mieszkanie. Może znajdziesz coś ciekawego, zobacz sobie https://elfrika.pl/pl/c/DLA-DOMU/103.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebanmedyk
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Pią 17 Lis 2017, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w moim nowym mieszkanie lublin na parapetówkę chciałbym dostać fajny gadżet typu świecznik badź kula plazmowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group