Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przeprowadzka
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kamila1
kandydat
kandydat


Joined: 21 Aug 2017
Posts: 14

PostPosted: Thu 21 Sep 2017, 9:38    Post subject: Przeprowadzka Reply with quote

Chcemy sie po slubie przeprowadzic nareszcie na swoje. Aktualnie mieszkamy jeszcze oddzielnie jednak maz znalazl juz nasze nowe gniazdko. Niestety jest problem natury logistycznej .. trzeba jakosc przetransportowac tam wszystkie nasze rzeczy - a jest tego sporo, wierzcie mi. Przegladalismy kilka ofert wiekszych firm, w sumie najlepiej wypada ta https://www.fortis-przeprowadzki.pl/cennik/ Nie wiem tylko czego sie po niej spodziewac. Wczesniej nie organizowalismy tego typu ekip wiec prosimy o jakies opinie, ewentualnie jakies inne sprawdzone propozycje. Z gory dzieki.
Back to top
View user's profile Send private message
Nasturcja
kandydat
kandydat


Joined: 28 Sep 2016
Posts: 38

PostPosted: Sun 4 Feb 2018, 21:30    Post subject: Reply with quote

Na co się zdecydowaliście? Szukając dobrej firmy od przeprowadzek trzeba się zdać przede wszystkim na opinie osób, które z takich usług korzystały. Wiem, że świetnymi rekomendacjami cieszy się firma TDU Przeprowadzki. Mają wieloletnie doświadczenie zarówno w przeprowadzkach krajowych, jak i międzynarodowych. Dopasowują usługi do klienta i działają bardzo elastycznie, wszystko możesz z nimi dokładnie omówić. Poza tym, na stronie znajdziesz wszelkie szczegóły, a także cennik http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/cennik.html. Jeżeli ktoś szuka profesjonalnej firmy, to warto się z nimi skontaktować.
Back to top
View user's profile Send private message
mczay
maniak
maniak


Joined: 24 May 2018
Posts: 1100

PostPosted: Mon 13 Aug 2018, 20:15    Post subject: Reply with quote

Jesteśmy jeszcze przed ślubem, ale chcemy jeszcze przed nim załatwić wszystkie sprawy związane z remontem i przeprowadzką. Nie obejdzie się bez odpowiedniej firmy i tak właśnie zastanawiamy się nad tym, aby skorzystać sobie z firmy https://adexim.com.pl/cennik Mam zamiar kontaktować się z nimi w sprawach kosztów.
Back to top
View user's profile Send private message
festilet
bywalec
bywalec


Joined: 14 Jun 2018
Posts: 137

PostPosted: Fri 30 Nov 2018, 11:01    Post subject: Reply with quote

Ja mogę polecić Ci firmę https://www.123przeprowadzki.pl/przeprowadzki-poznan - z ich pomocą przeprowadzka pójdzie bardzo szybko, bez żadnych problemów uśmiech To zdecydowanie wygodniejsze, niż próba przewożenia wszystkich rzeczy samodzielnie.
Back to top
View user's profile Send private message
Jaroma
kandydat
kandydat


Joined: 03 Jul 2018
Posts: 70

PostPosted: Thu 13 Dec 2018, 20:42    Post subject: Reply with quote

Jeśli ktoś poszukuje firmy z Wrocławia to godną polecenia jest Marmad . Bardzo solidna i kompetentna firma. Wszystko sprawnie przewiozą zafoliują, poprzegradzają. Nic nie ma prawa się zniszczyć. Przyjadą na czas i wszystko wniosą i wyniosą nawet najbardziej niestandardowe meble.
Back to top
View user's profile Send private message
kasix86
uzależniony
uzależniony


Joined: 06 Jul 2017
Posts: 594

PostPosted: Thu 14 Feb 2019, 14:12    Post subject: Reply with quote

Przeprowadzka to nie jest latwa sprawa, mnostwo stresu, gonitwy.. a jeszcze jesli chodzi o wyprowadzke za granice to sprawa sie jeszcze bardziej komplikuje. My na szczescie trafilismy na swietna firme http://przeprowadzki-holandia.pl/ ktora od lat juz zajmuje sie transportem miedzynardowym i ogarnela nam wszystko idealnie. Ja mialam spokojna glowe, a rzeczy dotarly tak jak powinny uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
aga2113
kandydat
kandydat


Joined: 14 Nov 2017
Posts: 26

PostPosted: Fri 10 May 2019, 12:50    Post subject: Reply with quote

Jeśli będziecie chcieli zbudować coś swojego to polecam firmę GOIK
Back to top
View user's profile Send private message
kolor76
kandydat
kandydat


Joined: 19 Jul 2019
Posts: 41

PostPosted: Fri 19 Jul 2019, 13:58    Post subject: Reply with quote

Będziemy się przeprowadzać za kilka tygodni, więc już teraz zastanawiam się, jak ja to wszystko spakuję Shocked wiem już, że bardzo pomocna przy pakowaniu pudeł jest folia, a ostatnio znalazłam taki gadżet jak owijacz folii stretch - myślicie, że warto w niego inwestować? przyznam, że jeżeli jest chociaż cień szansy, że oszczędzę trochę czasu, to chętnie skorzystam
_________________
sklep akwarystyczny online
Back to top
View user's profile Send private message
kankonada
gaduła
gaduła


Joined: 13 Sep 2017
Posts: 456

PostPosted: Thu 25 Jul 2019, 7:06    Post subject: Reply with quote

Przeprowadzki nigdy nie są łatwe, to fakt, ale firm transportowych nie brakuje, więc wszystko da się zrobić.
Back to top
View user's profile Send private message
Doinformowana
kandydat
kandydat


Joined: 27 Jun 2019
Posts: 24

PostPosted: Mon 5 Aug 2019, 13:27    Post subject: Reply with quote

Ślub to bardzo duże wydatki, dlatego zastanówcie się, czy koniecznie chcecie wydawać pieniądze na drogie firmy zajmujące się przeprowadzkami. Moim zdaniem lepiej wynająć pojemnego busa na cały dzień i poprosić kogoś o pomoc w przenoszeniu rzeczy. Wyjdzie to o wiele taniej uśmiech Ja polecam zapoznać się z ofertą https://wypozycz-busa.com.pl/ Korzystałam z ich pojazdu niedawno i byłam bardzo zadowolona uśmiech Pozdrawiam uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze problemy All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 1 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group