Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kredyt hipoteczny Najlepsza oferta
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jagnam
gaduła
gaduła


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 461

PostWysłany: Pią 8 Wrz 2017, 6:04    Temat postu: Kredyt hipoteczny Najlepsza oferta Odpowiedz z cytatem

Zamierzam starać się o kredyt na nowe mieszkanie. W którym banku dostanę najlepsza ofertę?[/list]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fionnka009
bywalec
bywalec


Dołączył: 08 Sie 2017
Posty: 130

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej skorzystaj z porownywarek kredytowych uśmiech Ja tak znalazlam super oferte kredytu firmowego https://bosspozyczka.pl Mysle ze i sa porowywarki kredytow hipotecznych wiec bez problemu cos znajdziesz w sieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 28 Lut 2016
Posty: 663

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 10:50    Temat postu: Re: Kredyt hipoteczny Najlepsza oferta Odpowiedz z cytatem

jagnam napisał:
Zamierzam starać się o kredyt na nowe mieszkanie. W którym banku dostanę najlepsza ofertę?[/list]


Porównaj sobie sama oprocentowanie. W sieci masz wiele rankingów. Jesli juz wstepnie się zorinetujesz to możesz porozmawiać sobie z jakimś doradcą kredytowym o to w jakim banku będzie najlepsza oferta. Ewentualnie dopytaj się jeszcze na forum finansowym ( jestem zdania,że na tego typu forach dowiesz się więcej niż tutaj na forum ślubnym.....).
Ewentualnie zerknij sobie jeszcze tutaj:


Jest tutaj dobrze opisane na co zwracać uwagę jak bierzesz taki kredyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariafujda88
początkujący
początkujący


Dołączył: 27 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro 27 Gru 2017, 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sprawdzałam ogólnodostępne rankingi ale i tak najlepiej wyszło mi w moim banku.
_________________
Serwis znajdzpromocje.pl i urząd skarbowy z skarboweurzedy.pl oraz zobacz ZUS na zus.info.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pieeknyolek
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 20

PostWysłany: Wto 5 Lut 2019, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie wiem co i jak w sprawie brania kredytu to polecam Ci skorzystać https://www.wycena-oc.pl/kredyty-hipoteczne-szczecin/. Dzięki pomocy tej strony możesz bezpiecznie dowiedzieć się na temat kosztów kredytu, rat oraz całej skomplikowanej papierologii. Polecam serdecznie mi bardzo to pomogło w rozwianiu wszystkich wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 30

PostWysłany: Czw 16 Maj 2019, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj.
My w Norwegii korzystamy z usług pośredników, którzy pomagają nam znaleźć odpowiednią ofertę. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy wychodzić z domu ,tylko dzwonimy, a pośrednik znajduje nam usługę którą potrzebujemy np. kredyt na dobrych warunkach, czy niższe ubezpieczenie.
Możecie sobie sprawdzić jak to wygląda na stronie: https://localmarket.no/pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Wto 25 Lut 2020, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myśleliście może o tym, żeby znaleźć dobrego doradcę kredytowego, dla którego kredyty hipoteczne nie mają tajemnic? Musimy pamiętać, że często oni mogą zdziałać cuda, przekonać nawet bank do tego, żeby udzielił nam kredytowania, choć wcześniej nie mieliśmy na to szans. Warto się konsultować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klarkin
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 28 Lut 2020, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto szukać i sprawdzać różne porównywarki, wtedy podjęcie decyzji jest znacznie łatwiejsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ceichmann
początkujący
początkujący


Dołączył: 04 Mar 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sro 4 Mar 2020, 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej na początek sprawdzić porównywarki kredytowe w internecie, które ułatwiają wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sowa4
gaduła
gaduła


Dołączył: 28 Sty 2018
Posty: 483

PostWysłany: Czw 10 Cze 2021, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj https://edumeo.pl/webinar-hipoteka/ co jakiś czas odbywają się ciekawe webinary dotyczące kredytów hipotecznych. Jeśli macie wątpliwości lub nie wiecie na co zwracać uwagę, to myślę, że można się tam naprawdę wiele dowidzieć. Mi te kwestie, które były tam poruszone pomogły w wyborze najlepszej oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group