Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Komornik a windykator
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zanimin
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lip 2017
Posty: 3

PostWysłany: Wto 5 Wrz 2017, 23:10    Temat postu: Komornik a windykator Odpowiedz z cytatem

Hej. Czy któraś z was orientuje się nieco w temacie kancelarii komorniczych lub prawa ogólnie i może mi powiedzieć, czy z usług komornika mogę skorzystać dopiero gdy windykator nie zadziała, czy windykajcę można pominąć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
gaduła
gaduła


Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro 22 Maj 2019, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli grozi nam komornik i boimy się zajęcia nieruchomości, warto skontaktować się z tą kancelarią - https://www.kancelarialexa.pl/ochrona-majatku . Są naprawdę dobrzy w tym co robią i znają się na rzeczy. Nie bez powodu cieszą się w sieci tyloma dobrymi opiniami – o czymś musi to świadczyć. Zrobią wszystko by tylko pomóc klientowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inary122
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Cze 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie 30 Cze 2019, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was. Chcialbym się was zapytać, jaka jest różnica między komornikiem,a windykatorem? Z góry dziękuję za pomoc w temacie. Pozdrawiam i miłego dnia życze.
_________________
komornikzajac.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pazeh
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 39

PostWysłany: Pon 21 Gru 2020, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja nie wiedziałem też czym się różni windykator a komornik pisz mi jeszcze jeżeli wiesz coś więcej na temat praw i obowiązków jakie posiada komornik, a jakie windykator?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Frania25
maniak
maniak


Dołączył: 25 Sie 2018
Posty: 1298

PostWysłany: Nie 5 Wrz 2021, 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście uważam że windykację można pominąć bo najczęściej dłużnik jak nie płaci to jest w ciężkiej sytuacji. Od razu przechodź do sprawy sądowej gdzie uzyskasz wyrok i wtedy niech działa komornik. Jeśli dłużnik jest z stolicy to postaw na tego komornika http://www.warszawa-komornik.com/ bo jest skuteczny i rzetelny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzygnr
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 175

PostWysłany: Pon 1 Lis 2021, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jak zadzwonisz do jakiegoś komornika i wtedy dowiesz się wszystko co i jak. Sprawdź sobie np. http://www.warszawa-komornik.com/. Tam znajdziesz bardzo sprawnego komornika, co potrafi rozwiązać różne sprawy związane z zadłużeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lenkaa
guru
guru


Dołączył: 15 Kwi 2021
Posty: 3593

PostWysłany: Wto 9 Lis 2021, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym proponowała zapytać od razu bezpośrednio u komornika, on najlepiej bezie wiedział jakie rozwiązanie będzie najskuteczniejsze. Osobiście korzystaliśmy z pomocy kancelarii https://gorlice.komornik.pl/, komornik doradził nam właśnie najkorzystniejsze rozwiązanie i szybko i sprawnie pomógł doprowadzić sprawę do końca i odzyskać dług uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Joanne
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Kwi 2017
Posty: 573
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro 9 Lut 2022, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o windykację to według mnie warto skorzystać z tego typu usług jeśli zależy wam na szybkim odzyskaniu należności. Polecam firmę ICG-Group - dzięki nim odzyskaliśmy już sporo gotówki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
feliks86
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Wrz 2021
Posty: 25

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to na pewno. Jednak częściej to niestety my jesteśmy dłużnikami. Jak sobie wówczas radzić? Czy da się wstrzymać egzekucję komorniczą? Tutaj: http://komornik-wojnowski.pl/czy-mozna-wstrzymac-egzekucje-komornicza/ znajdziecie odpowiedź. Sprawdźcie, jakie są zasady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczucha25
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Mar 2017
Posty: 172

PostWysłany: Wto 19 Lip 2022, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy na pewno lubi zakupy przez internet i można kupić tutaj dosłownie wszystko. Także plecaki w Szczecinie są jednymi z lepszych. Znajdziemy tutaj różne modele takich plecaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group