Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

dobry notariusz

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ellasssaa8
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 27

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 19:34    Temat postu: dobry notariusz Odpowiedz z cytatem

Ostatnio bardzo często korzystałam z pomocy notariusza i polecam bardzo serdecznie http://notariusz-giemza.pl/ Profesjonalna obsługa, a jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej także w innym miejscu niż Kancelaria Notarialna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aszka85
kandydat
kandydat


Dołączył: 25 Sty 2021
Posty: 11

PostWysłany: Pon 25 Sty 2021, 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja szukam dobrego notariusza z Łodzi, polecicie kogoś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeramie.feest
początkujący
początkujący


Dołączył: 26 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Starachowice

PostWysłany: Wto 26 Sty 2021, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie bierz pierwszego lepszego notariusza. Nie każdy zna się na swoim fachu niestety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
duff231
bywalec
bywalec


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 215

PostWysłany: Pią 19 Lut 2021, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego trzeba wybierać mądrze. Dobry notariusz to bardzo istotna kwestia przy wielu sprawach związanych np. z kupnem mieszkania. Można sprawdzić np. https://www.notariusz-brzesko.pl/. Słyszałem, że bardzo dobrze się sprawdza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Sro 31 Mar 2021, 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam zbyt dużo doświadczeń z notariuszami, ale już mój mąż tak, bo prowadzi spółkę i wiele razy korzystał z ich pomocy, a konkretnie Notariatu Tychy https://notariattychy.pl/ z którego jest bardzo zadowolony. Wiele osób dostało od niego namiar na tę rzetelną kancelarię i wszyscy chętnie tam wracają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pogaduchy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group