Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja wesela
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miroslaw2221
bywalec
bywalec


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 109

PostWysłany: Wto 24 Lis 2020, 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barman na targi jeśli szukacie jakiejś atrakcji na wesele. Polecam bardzo bo barmani jak i pan barista są niezmierni mili i mają świetny kontakt z klientem. W dodatku przygotowują wspaniałe napoje. Moim ulubionym jest bar na weselu który miałam. Polecam bo przekrój oferowanych drinków jest bardzo szeroki i znajdą się tam też bezalkoholowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szalonaPanna
kandydat
kandydat


Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 20

PostWysłany: Pon 1 Lut 2021, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z podstawowych elementów ślubu są dekoracje sali. Ja skorzystałam z wypożyczalni dekoracji ślubnych https://lovedecor.pl/, którą mogę polecić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Formica1234
bywalec
bywalec


Dołączył: 03 Lis 2020
Posty: 123

PostWysłany: Wto 16 Lut 2021, 9:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Organizacja wesele to niezłe przedsięwzięcie. Jeśli zastanawiacie się nad tym czy wybrać zespół czy dj na wesele to ja polecam serdecznie dj wesele gdańsk u nas był i rozkręcił nieźle imprezę. Goście byli zachwyceni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group