Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

ślubne zaproszenia
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2016
Posty: 594

PostWysłany: Pon 28 Sie 2017, 15:35    Temat postu: ślubne zaproszenia Odpowiedz z cytatem

Dostepnych jest wiele wzorów takich zaproszeń dlatego pewnie wybór jest taki trudny, Przy organizacji wesele nie tylko o zaproszeniach trzeba pamiętać ale też o wielu innych rzeczach takich jak fotograf czy samochód.Wszystko czego potrzebujesz możesz wyszukać tutaj http://zaprojektujwesele.pl/#kategorie . Zobaczysz jak bardzo ułatwi ci to calą organizacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kankonada
gaduła
gaduła


Dołączył: 13 Wrz 2017
Posty: 455

PostWysłany: Pią 15 Wrz 2017, 6:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ślicznie to wygląda, pewnie można się zdecydować na takie ładne gotowce, choć słyszałam, że niektórzy decydują się także i na samodzielne tworzenie zaproszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SupervioSS
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 25

PostWysłany: Wto 19 Wrz 2017, 12:04    Temat postu: re Odpowiedz z cytatem

my zdecydowaliśmy się na opcję pomiędzy na stronie http://stronawesela.pl wybraliśmy wzór Laura i dokonaliśmy jego personalizacji mogliśmy zadecydować o wszystkich jego elementach! Gotowy projekt zaakceptowaliśmy i dopiero wtedy przystąpiono do druku! Mało tego dobraliśmy sobie w tym samym stylu zawieszki na butelki, winietki, plany stołów, księgi gości i pudełka na ciasta. Dzięki temu całe wesele miało motyw przewodni i było bardzo eleganckie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
E-kwiaty
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 491
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw 28 Wrz 2017, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat jeżeli chodzi o zaproszenia ślubne to wybór jest bardzo szeroki, możemy dopasować je pod swój własny styl oraz gust, zamówić. Polecam zacząć poszukiwania do sklepów internetowych z dodatkami, artykułami ślubnymi.
_________________
Za pomocą kwiatów można wyrazić rozmaite emocje i uczucia. Ważne jest aby dobrać odpowiedni bukiet w zależności od okoliczności. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy w tym celu różne kategorie bukietów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
niepoprawny
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 19 Paź 2016
Posty: 900

PostWysłany: Sob 14 Paź 2017, 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E-kwiaty napisał:
Akurat jeżeli chodzi o zaproszenia ślubne to wybór jest bardzo szeroki, możemy dopasować je pod swój własny styl oraz gust, zamówić. Polecam zacząć poszukiwania do sklepów internetowych z dodatkami, artykułami ślubnymi.

Zgadzam się z Tobą w stu procentach - sklepów internetowych oferujących wspomniany asortyment jest bardzo dużo. Ze swojej strony mogę polecić sklep o nazwie moje zaproszenia, który poza zaproszeniami posiada w swojej ofercie również winietki ślubne, wkładki do zaproszeń oraz zawieszki na alkohol w tym samym stylu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaZ80
kandydat
kandydat


Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 29
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 17 Paź 2017, 7:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio wybierałam zaproszenia na chrzest, ale widziałam świetne zaproszenia ślubne tu. Duży wybór, a co najlepsze w środku można wybrać ich wierszyki, albo samemu coś wymyślić i to będzie wydrukowane na zaproszeniach. Nie widziałam takiej oferty nigdzie indziej.
_________________
Zapraszam na moją stronę uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 6 Lis 2017, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zamówiłam zaproszenia , najpierw zrobiłam sobie własny projekt potem przekazałam go do realizacji profesjonalnej firmie http://artenne.pl/ . Efekt był wspaniały , byłam zachwycona wyszło tak jak tego chciałam , wykonanie bardzo estetyczne i solidne , bardzo szybciutko zrealizowali zamówienie i w dobrej cenie co ważne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pannamloda92
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 14 Lis 2017, 0:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja zamówiłam próbki w tej pracowni https://www.celegarth.pl/. Są super! Gorąco polecam! Będe u nich robiła zaproszenia i dodatki pasujące do całości, tylko zastanawiam się nad wzorem. Wszystkie są takie niepowtarzalne. Bez tych brokatów, świecących papierów i laserów. Rzadko takie widziałam, więc będą wyjątkowe uśmiech A ile wcześniej wysyłacie zaproszenia swoim gościom? Jak myślicie jaki jest odpowiedni moment aby nie było za wcześnie i za późno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniol88
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 2
Skąd: Jawiszowice

PostWysłany: Sro 13 Gru 2017, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie sama zaprojektowalam i zanioslam do drukarni projekt.
_________________
Anioł88
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
MoniaK
początkujący
początkujący


Dołączył: 13 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro 13 Gru 2017, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne zaproszenia uśmiech Myślę, że ręcznie tworzone, to przy okazji zdecydowanie mniejszych, kameralnych wesel. A i gotowe można znaleźć bardzo fajne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group