Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Wspólne hobby i pasje , jakie ?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiziamizia
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Lut 2017
Posty: 75
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie 27 Sie 2017, 11:45    Temat postu: Wspólne hobby i pasje , jakie ? Odpowiedz z cytatem

Znacie jakieś fajne sposoby na pasje, które pomogą w zintegrowaniu rodziny?
Chodzi mi o coś, co może zainteresować wszystkich. Zastanawiam się byśmy może kolekcjonowali komiksy , znalazłam sklep oferujący szeroki wybór amerykańskich oraz polskich komiksów, a także związanych z nimi gadżetów, figurek i innych produktów. Zerknijcie sami www.atomcomics.pl Jak myslicie fajny pomysł ? Ktoś z Was kolekcjonuje ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mangorem
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 130

PostWysłany: Czw 31 Sie 2017, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurka, no jasne. Śpiewanie! My się zapisaliśmy teraz we trójkę na warsztaty wokalne http://voiceon.pl/ : D Az nie mogę uwierzyć, ale nie możemy się doczekać wszyscy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adamila021
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Mar 2017
Posty: 142

PostWysłany: Pon 18 Wrz 2017, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie niestety tak nie ma dobrze... Ale czasem tez sie przyda odpoczynek od drugiej osoby i to hobby moze byc opcja na odpoczynek Very Happy Super opcja to fotografowanie. Blog http://blog.empikfoto.pl/2012/02/nel-niezgoda-i-zenit-znaleziony-na-strychu/ wkrecil mnie ten temat Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cassie
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 9

PostWysłany: Wto 19 Wrz 2017, 6:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rowery, wyjscia na dlugie spacery polaczone z piknikiem.. ? to jest atrakcyjne i niedrogie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agni21
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Sie 2017
Posty: 8
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 12 Paź 2017, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My całą rodziną jeździmy na nartach biegowych i zarówno jednodniowe wypady, jak i wyjazdy na cały weekend czy ferie są świetną okazją do tego, żeby pobyć trochę razem uśmiech Polecam biegówki wszystkim, którzy lubią wypoczywać aktywnie uśmiech
_________________
Megaoutdoor.pl - sprzęt do narciarstwa biegowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
malwina065
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: Wto 28 Lis 2017, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas to wycieczki rowerowe i wypady górskie, kochamy przyrodę i przy okazji uczymy dzieci ją szanować uśmiech zawsze pakujemy atlasy roślin i ptaków, po czym uczymy się wszystkiego o napotkanych okazach. Przyjemne z pożytecznym uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shacker
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Sty 2014
Posty: 24

PostWysłany: Czw 30 Lis 2017, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspólnie najlepiej aktywnie, rower, spacery, wycieczki górskie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilka75
bywalec
bywalec


Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 232

PostWysłany: Czw 22 Mar 2018, 15:48    Temat postu: Rower Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie mojego posta, mamy w sumie dwa wspólne hobby, no może trzy. Najważniejszy jest bez wątpienia rower. Obaj mamy rowery górskie i na ogół co niedzielę przy dobrej pogodzie, objeżdżamy nimi całe miasto na około. Drugą rzeczą jest samochód , a ostatnią, niemniej ważną jest oczywiście podróżowanie. Jak pozwalają pieniądze, to staramy się tak trzy do pięciu razy do roku zwiedzać. Czasem pozwalamy sobie na nowe miejsce, a czasem wracamy do już zwiedzonego. Jednak główna pasja to rower właśnie. W tym roku chcemy sobie dokupić takie liczniki rowerowe https://seltrade.pl/licznik-komputer-rowerowy-sigma-base-bc-1200-nowa-seria i ścigać się na czas raz po raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sarade
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Sro 28 Mar 2018, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepiej rodzinę integrują podróże uśmiech My dosyć często robimy sobie przynajmniej weekendowe wypady z dziećmi. Oczywiście szukamy miejsc, które zapewniają ciekawe atrakcje dla dzieci. Bardzo często znajdujemy je na tym portalu: https://pozytywka.com/ - polecają świetne miejsca dla rodzin uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
boromiernia
kandydat
kandydat


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 15

PostWysłany: Pon 25 Cze 2018, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może to trochę niepoważne ale ja z moim mężem gramy w gry komputerowe uśmiech Potrafimy czasami cały wieczór albo nawet weeknd na tym spędzić. Czasami jest tak śmiesznie że płaczemy razem ze śmiechu. Także polecam taką rozrywkę wspólną. Teraz chce mu kupić na urodziny VR PS4 i nawet na stronie https://www.ceneo.pl/43790684 weidziałam w dośc dobrej cenie. Czy jest wśród nas ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady... Czy je kupić czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Pozostałe tematy rodzinne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group