Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Reklama typu billboard??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Pią 27 Gru 2019, 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że to niedroga forma reklamy. Bilboardy można zamówić w warszawskiej firmie Fabryka Reklamy. Ich oferta jest na tyle bogata, że dobrze jest się zastanowić, co konkretnie by Wam odpowiadało. Mają również w ofercie kasetony świetlne https://frwarszawa.pl/kasetony-reklamowe-podswietlane-reklamy-swietlne-led/ które to się znakomicie sprawdzają. Wszystko zależy od tego ile chcemy na reklamę wydać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
westeroswinterfell
maniak
maniak


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1177

PostWysłany: Pią 27 Mar 2020, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że ja korzystałam z usług tej firmy : https://www.znajdzreklame.pl/citylighty w momencie kiedy potrzebowałam zareklamować swoją działalność. Przekonałam się do nich w momencie kiedy każdy mi ich polecał oraz zachęciły mnie bardzo niskie ceny Jakość druku oraz wykonania na bardzo wysokim poziomie. Na realizacje również nie musiałam długo czekać. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IwonaLuz
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 2
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 30 Mar 2020, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgadzam się, że bilboard jest dobrą opcją w nasze czasy. Czy Państwo zwracacie uwagę na reklamę tego typu? Oczywiście, jeżeli odpowiedź wszystkich będzie "tak" - można próbować. Jednak wątpie. Dla tego warto przemyśleć grupę docelową, poczytać statystyki o reklamie tego typu.
A najlepiej będzie wykorzystać digital marketing, jest bardziej skuteczny i tańszy uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aania992
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 295

PostWysłany: Wto 23 Cze 2020, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dla mnie akurat ciekawą opcją jest coś oryginalnego i niebanalnego, czyli odzież reklamowa z nadrukiem. Strona https://www.odziezdoreklamy.pl takową odzież oferuje i można zamówić u nich propozycje najlepszej jakości. Jeśli tylko chcecie, to zerknijcie sobie i wybierzcie coś idealnego dla swojej firmy. Pracownicy na pewno będą zadowoleni, a reklama przyniesie oczekiwane efekty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamie
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 555

PostWysłany: Pon 12 Paź 2020, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie reklamy już się nie sprawdzają uśmiech lepsza reklama to social media zobacz jak popularne są w dzisiejszych czasach hasztagi https://fejmowo.pl/najpopularniejsze-hasztagi-instagram-w-2020/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yoberko
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 16

PostWysłany: Sro 18 Lis 2020, 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lokalnie to jest super sprawa. Ja oprócz reklamy na portalu waszwilanow ode mnie z okolic to też inwestuje w billboard, a także w ulotki bo mysle, ze to ulotki robia najlepsza robote jesli prowadzi sie lokalny biznes. Moge sie mylic, ale tak mi sie po prostu wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ona.frami
początkujący
początkujący


Dołączył: 25 Lis 2020
Posty: 4
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro 25 Lis 2020, 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka reklama jest dobrym wyborem, ponieważ jej rozmiar przyciąga uwagę potencjalnych odbiorców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jagnaa
bywalec
bywalec


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 148

PostWysłany: Czw 26 Lis 2020, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W dobie internetu to słaba opcja, tym bardziej, że coraz więcej ludzi docenia przejrzystą przestrzeń publiczną, którą tego typu reklamy zakłócają, co powoduje wręcz negatywne nastawienie. Teraz od działań tego typu jest internet, gdzie podziałali dla mnie ludzie od http://psrimm.pl. . Poprowadzili kampanię marketingu internetowego dyskretnie, z pomysłem, bez narzucania się czy bez negatywnych emocji, co po prostu zwiększyło świadomość klientów o istnieniu mojej marki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasze hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group