Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sklepy internetowe z odzieżą!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
megi25
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Gru 2019
Posty: 48

PostWysłany: Nie 1 Lis 2020, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że sklep prosport24.pl jest również wart uwagi. Udało mi się u nich kupić świetne sportowe kurtki damskie i adidasy dla całej rodziny w bardzo rozsądnych cenach. Podoba mi się też, że wysyłka jest taka szybka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yoberko
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Paź 2020
Posty: 16

PostWysłany: Pon 2 Lis 2020, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo jest ofert w internecie jednak możecie mi podpowiedzieć bo szukam dresy męskie w dobrej cenie. Takiej w granicach rozsądku - gdzie najlepiej kupić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Solution
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 728

PostWysłany: Czw 5 Lis 2020, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zwróćcie uwagę na tę stronę https://domodi.pl/odziez/odziez-damska/kurtki-i-plaszcze-damskie/kurtki-damskie/kurtki-damskie-zimowe Szukałam kurtki zimowe damskie i trafiłam tutaj na bardzo duży i różnorodny asortyment. Bardzo mi się spodobała krótka kurtka PUMA z kapturem. Taka w sam raz na szybkie wyjście z psiakiem, bez względu na pogodę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arielka
bywalec
bywalec


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 163

PostWysłany: Sro 25 Lis 2020, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich sklepów internetowych jest naprawdę dużo. Dzięki temu jest w czym wybierać. Znalezienie konkretnej rzeczy która nas interesuje w sieci jest dużo łatwiejsza niż w sklepach stacjonarnych. Ja bardzo dobrze czuję się w rzeczach dresowych, one są dla mnie najwygodniejsze. Na szczęście asortyment takich ubrań obecnie też jest szeroki co mnie cieszy. Świetną dresową bluzę znalazłam na stronie https://wassyl.pl/product-pol-6798-DRESOWA-BAWELNIANA-BLUZA-SUKIENKA-pomaranczowa-A155.html , więc zamówiłam. Mają sporo takich ciuchów, dlatego z pewnością będę do nich zaglądać uśmiech .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zoska1990
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Sty 2021
Posty: 24

PostWysłany: Pią 29 Sty 2021, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym takim sklepem jest velpa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja89
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Lip 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pią 29 Sty 2021, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na ten moment najchętniej wybierane są oferty sklepów internetowych. Zresztą ja od zawsze korzystam z nich bo pozwalają zaoszczędzić wiele cennego czasu. Kluczowe jest znalezienie swojej rozmiarówki bo czasami mogą się one minimalnie różnić między producentami. Czytając opinie kobiet na forach dyskusyjnych widzę co raz większe zainteresowanie rodzimymi sklepami. Dobrym tego przykładem jest Gatta gdzie znajdziemy wiele okazji na zakup sukienek - https://www.gatta.pl/pl/odziez/sukienki/ Taki sezon przejściowy to idealny moment na uzupełnienie swoich braków w garderobie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matylda1985
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Mar 2015
Posty: 32

PostWysłany: Sob 30 Sty 2021, 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jednak ubrania czy obuwie wolę kupować nie przez internet, a normalnie. W sklepie. Bardzo lubię robić zakupy w Złotych Tarasach, tu macie ich stronę www https://zlotetarasy.pl/. Mają sklepy wszystkich liczących się marek, więc jest w czym wybierać
_________________
kocham żyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aldegunda
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 293

PostWysłany: Nie 31 Sty 2021, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wszystko kupuję w internecie bo nie muszę wychodzić z domu aby zrobić zakupy. Tak samo jest na przykład z ubraniami i butami. Inspiracji szukam na blogach - dlatego zaglądam na przykład tu: http://weronikalipka.pl/ . Bardzo lubię czytać ich artykuły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdalenka8787
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Lut 2021
Posty: 20

PostWysłany: Pon 22 Lut 2021, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajne ubrania można znaleźć na stronie sklepu velpa uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marzenka00
kandydat
kandydat


Dołączył: 16 Gru 2020
Posty: 42

PostWysłany: Nie 23 Maj 2021, 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej jak kupuję ubrania przez internet to zaglądam na stronę sklepu velpa uśmiech Lubię też ich sklep stacjonarny, ale w okolic u mnie nie ma smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group